0
clear
  • Cover iahe Cover for Samsung Galaxy S23, куќиште на паричник на мулит-функција, држач за држач за картички со кожен патент со прилагодлива лента за заштита на телото на целото тело за
  • -20%
  • -20%
Cover iahe Cover for Samsung Galaxy S23, куќиште на паричник на мулит-функција, држач за држач за картички со кожен патент со прилагодлива лента за заштита на телото на целото тело за

Cover iahe Cover for Samsung Galaxy S23, куќиште на паричник на мулит-функција, држач за држач за картички со кожен патент со

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кутија за паричникот со 9 слотови за држачи на картички и 1 патент торба и 1 готовина за чување на вашите кредитни картички, пари или мали белешки, а силното затворање на магнетното затворање совршено, го одржува вашиот телефон безбеден како ракавица . функцијата за клоци е погодна за филм- Гледањето или видео-разменување, давањето на рацете бесплатно за вас. Ременот на зглобот го олеснува носењето. Тоа е совршено за работа, шопинг, забава, датира, патувања, свадба итн. Подигнатите усни обезбедуваат голема заштита за вашата камера и екран кога ќе го ставите уредот. Прецизни пресеци Обезбедете лесен пристап до сите пристаништа, копчиња, звучник, камера и други функции . Заштита на мобилни телефони од 360 степени, внатрешната постава усвојува функција против шок, а четирите агли се анти-паѓачки за да го заштитат екранот и телефонот тело. Само одговара за Samsung Galaxy S23. со прилагодлива и одвојлива лента за рамо. Мултифункционален паричник. Паричникот вклучува 9 држач за картички + 1 патент торба + 1 слотови за готовина. Функција на кикстанд. Целосна заштита на телото.

Главните својства

Избор на купувачот

ФелПро е неприкосновен водач на морски заптивки со посветена технологија за запечатување на моторот за

Големина : Големина : околу 24x15mm, должината на ланецот е околу 45+5cm Material : приврзокот е изработен од природ�

Ова е Компатибилен МОНОХРОМАТСКИ Тонер NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (ЗДРАВО ЦРН ТОНЕР) кој работи со с�

Постојат три големини за вашиот избор.3", Погоден За Возраст : 06 Месеци (Прибл.Текстура за дизајн на ѓон шт

Патоллав Есенска Блуза Одобрување На Жени Со Долги Ракави Лабава Пуловер На Дуксери Врвна Боја / Големи�

Опис r r.Нашите Божиќни дрвени орнаменти се во различни форми вклучува ангели, новогодишни елки, ѕвона, с�

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса поставена Од Меѓународни Концепти е совршен додаток в

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврди

ГОРИВО D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО Гориво D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦР�

Please wait...