0
clear
  • Corbuff coruffured ролна хартија 48 ft, црвен пламен
  • -20%
  • -20%
Corbuff coruffured ролна хартија 48 ft, црвен пламен

Corbuff coruffured ролна хартија 48 ft, црвен пламен

DEN 127.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Користете ја оваа брановидна ролна хартија за да создадете декоративни позадини за билтени, играње сценографии, поттикнување на табели, украси за забави и проекти. Брановиден е од едната страна да обезбеди цврста површина за сликање, лепење и други занаетчиски активности. Упатството за упатства на грб го олеснува намалувањето, мерењето или резултатот. Големина на лист/ролна : 48 "x 25 ft хартија/медиуми Бои : Пламен црвена боја Семејство : Црвени ролни по единица : 1. Големина на лист/ролна - 48" x 25 стапки. Тип на производ - ролна за хартија. Бои на хартија/медиуми - црвено пламен. Семејство во боја - црвено. Ролни по единица - 1. Содржина на рециклирана содржина на пред -потрошувач Процент - 0%. Пост -потрошувачка рециклирана содржина процент - 10%. Вкупна содржина на рециклирана процент - 10%. Код за склопување - N. Prop 65 Индикатор - N. Green Indicator - Y. EPACPGCompliant Code - Y.

Главните својства

Избор на купувачот

Топката® Замрзнувач Тегли погодно магацинот за ефикасно складирање и подобрена организација за време �

Повод : Божиќ Пол : Девојки Тип на шема : Цртан Филм Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви прашања,

Добијте поголема покриеност и безбедност со Комплетот За Продолжување На Petz Primetime Таа работи како самос

Џојстикот ТЕРИОС ПС4 беше дизајниран да балансира помеѓу удобноста на гејмерот и зголемените перформан

Големина : С Половината : 68см / 26.77" Колк : 92см / 36.22" Должина : 94см / 37.01" Големина : М Половината : 72см / 28.35" Колк

Уникатните мазни челични завари на линк и прекрасната комерцијална конструкција од хромиран челик ви д

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

94" Рамо : 46cm / 18.77" Грб Должина : 74cm / 29.74" Bottoms Должина : 111cm / 43.46" Половината : 100cm / 39.58" Половината : 80см / 31.80" Грб

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Карактеристика : Материјал : Силиконски ТПУ (Термопластичен Полиуретан)Флексибилен, издржлив и мазен На

Заштитете го зачинот на горниот дел од решетката од елементите со Тврдиот Капак На Решетката Блекстоун

Фабрика За Пури, Индијанаполис Инд Момчиња во преден план Печатење на постер (18 х 24) ќе направи совршен д�

Жени 2 ПАРЧИЊА Еднобојно Прилагодување Без Прерамки Без Лизгање Градник За Фустан Спортски Градници Па�

Грабеж Аларм Пиштол Печатење На Постер од непознат (18 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или к�

И пристојна дебелина гарантира дека тоа нема да се види преку.***** Нова Табела Со Големини **** * Големина З�

1.Ќе добиете многу комплименти кога ја носите оваа прекрасна нараквица со почетна плетенка! Оваа симпат�

Тема : Универзално Вклопување Компас За Резервни Гуми Златен Лав Џунгла Капаци За Тркала Погодни за ДОД�

87" Заден Појас : 2426см / 9 Жена Пливаат Шорцеви Големина : Нејзината Големина Е Различна, Можете Да Изберете

Please wait...