0
clear
  • Кафе Без Дно Портафилтер Со Филтер Кошница И Дрвена Рачка Замена За Бревил Кафе Машина Алатка Еднократно Легура Филтри Додатоци За Екстракција На Кафе
  • -20%
  • -20%
Кафе Без Дно Портафилтер Со Филтер Кошница И Дрвена Рачка Замена За Бревил Кафе Машина Алатка Еднократно Легура Филтри Додатоци За Екстракција На Кафе

Кафе Без Дно Портафилтер Со Филтер Кошница И Дрвена Рачка Замена За Бревил Кафе Машина Алатка Еднократно Легура Филтри Додатоци

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Портафилтерот за кафе може совршено да работи со машина за кафе, тоа е професионална опрема за екстракција за вадење кафе. Карактеристики : . Изработени од висококвалитетна легура и дрво, издржлив и цврст, долг работен век. 54мм, замена за бревил 8 серија (како што се 880870850) кафе машина делови. Без дно портафилтер и филтер корпа, професионална опрема за екстракција за вадење кафе. Отстранлива корпа за филтрирање и рачка од дрво, лесна за . Еднократно, повеќе еколошки и заштеда на пари. Спецификации : . Тип : Тип 1 / Тип 2 / Тип 3/ Тип 4 (Опционално). Материјал : Легура На Цинк + Дрво. Големина На Предметот : Прибл. 54 * 225 * 35мм / 2.1 * 8.9 * 1.4 во (Диа. * L * H) Како на сликата. Големина На Пакетот : Прибл. 7.5 * 4.7 * 23.2 цм / 3.0 * 1.9 * 9.1 во. Тежина На Пакетот : Прибл. 320гр / 13.3 мл. Пакет Листа : . 1 * Кафе Без Дно Портафилтер. 1 * Филтер Кошница 54мм Кафе Без Дно Портафилтер Со Филтер Кошница И Дрвена Рачка Замена За Breville 880870850 Алатка За Кафе Машина За Повеќекратна Употреба Легура Филтри Додатоци За Екстракција На Кафе.

Главните својства

Избор на купувачот

Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за н

Грабеж Аларм Пиштол Печатење На Постер од непознат (18 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или к�

20012006 ГМЦ Сиера 1500 ХД Предна Управувачка Рака (СЛЕ / СЛТ)ОДГОВАРА : 2001 2006 Сиера 1500 ХД СЛТ В8 6.0 Л Автоматски

Повод : Божиќ Пол : Девојки Тип на шема : Цртан Филм Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви прашања,

Овој 9Инчен ЛЕР Дедо Мраз Со Движење Од Курт Адлер е шармантен додаток на секој празничен декор Овој фен�

5" Широк х 64 " Долг, Мек Бел, Мазен (FCX30564 WH) прозорецот е до т да не е длабок 2 инчи за да се инсталира s prtil вна�

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 22платинг : Родиумстоун

Заштитете го зачинот на горниот дел од решетката од елементите со Тврдиот Капак На Решетката Блекстоун

Карактеристика : Материјал : Силиконски ТПУ (Термопластичен Полиуретан)Флексибилен, издржлив и мазен На

Ова гроздобер парче потковица од 1970тите има детална површина со печат со простор за мал кристал...

Каролини Богатства BB1244 CO1 Шаховска Табла Розова Авганистански Пес Керамички Украс 3 инчи, разнобојна Ша�

94" Рамо : 46cm / 18.77" Грб Должина : 74cm / 29.74" Bottoms Должина : 111cm / 43.46" Половината : 100cm / 39.58" Половината : 80см / 31.80" Грб

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Please wait...