0
clear
  • ДРВО 2 АЛАТКА БЕСПЛАТНО: 11 ' ГРАДИНА ПОДИГНАТ КРЕВЕТ
  • -20%
  • -20%
ДРВО 2 АЛАТКА БЕСПЛАТНО: 11 ' ГРАДИНА ПОДИГНАТ КРЕВЕТ

ДРВО 2 АЛАТКА БЕСПЛАТНО: 11 ' ГРАДИНА ПОДИГНАТ КРЕВЕТ

DEN 959.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој Подигнат Градинарски Кревет 2 ' х 4 обезбедува изглед, функционалност и флексибилност? Храна-одделение безбедно. Потребни се ограничени алатки. Со 8 квадратни метри достапна површина за садење, ова е одлична почетна градина за градење. Овој подигнат градинарски кревет работи совршено како билка или цветна градина. За полесна берба, обидете се да оставите околу 3 стапки простор од сите страни за да стигнете до вашата градина од сите правци за да биде супер-лесно да истрчате и да одберете зеленчук за салата. зглобовите за прицврстување го прават едноставен за инсталирање. Вашиот комплет доаѓа со се што ви треба освен почвата и растенијата. Изолационите табли со отворен канал го заробуваат воздухот, обезбедуваат изолација на вашата почва со одржување на почвата потопла Во Пролет И Fall и поладна Во Текот на Летото; за да можете да растете подолг период. За да ја зголемите големината и димензиите на вашата подигната градина, Можете да купите дополнителни Комплети За Рамки За да ја натрупате или проширите вашата градина. Нашите патентирани држачи за заклучување едноставно се лизгаат на секој крај на таблата и безбедно се прицврстуваат со копчиња за заклучување. Заградите се вртат за 270 степени, овозможувајќи бескрајни опции за дизајн. 8 квадратни метри површина за садење. Создадете уникатни дизајни со држачи за вртење од 270 степени. Таблите погодни за земјата направени од рециклирана пластика се издржливи и сите временски услови со текстура завршница од дрво-зрно.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој врвен капак од 3 лакови бимини нуди удобност додека пловите бидејќи го штитат вашиот брод од директ

Стил : Тип На Притискање Капакот може да се отвори за лесно чистење на внатрешноста на корпата за отпадо�

Функција : 1 Еден пар универзален тип мултиметарски тест со сигурни перформанси.2 Изработен од висококва

Божиќна Врвка Џеб Снегулка Памучна Ленена Торба За Подароци Ленена Торба За Чување Бонбони Опис На Прои

0ГПМ Комерцијална Должност Мијалник За Притисок На Гас со Низок Профил обезбедува исплатлива, професио�

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА Џинчанг~ Ние Сме Топли Тимови Кои Се Посветени На Подобрување на Квалите�

Дали имате најава за бременост на вашиот велигденски семеен собир? Ова Момче Очекува Да биде Брат Бебе Б

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Раширете ја вашата страст и изразете се Кошулата е Изработена Со Материјал За Перење Ткаенина за Да Се Н

3 1 / 2" затворен лајнерлок 2 3 / 4" црна завршница нерѓосувачки пад точка сечилото со златен тон двојна палец

Шелдон Луис претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18, Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мат

Please wait...