0
clear
  • Филтер за влез на прилив на риба, Професионален Безбеден Штитник За Филтер За Аквариумски Дупки Избегнувајте Затнување За Филтрирање Бел Внатрешен Дијаметар 0,47 Во
  • -20%
  • -20%
Филтер за влез на прилив на риба, Професионален Безбеден Штитник За Филтер За Аквариумски Дупки Избегнувајте Затнување За Филтрирање Бел Внатрешен Дијаметар 0,47 Во

Филтер за влез на прилив на риба, Професионален Безбеден Штитник За Филтер За Аквариумски Дупки Избегнувајте Затнување За Филтрирање

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Филтер за влез на Прилив на риба, Професионален Безбеден Штитник За Филтрирање На Аквариумски Филтри Избегнувајте Затнување За Филтрирање Бел Внатрешен Дијаметар 12мм/0,47 Во Мал,Бел Внатрешен Дијаметар 16мм/0,63 инспекцијација : Тип На Ставка : Заштитен Материјал За Филтер За Аквариум : 304 Нерѓосувачки Челик, Список Со Пластични Пакувања : 1 Х Заштитник На Филтерот За Аквариум Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки во рачните мерења. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : штитникот за филтер за аквариум е изработен од нерѓосувачки челик и пластика и е робустен, не деформирачки и компактен. ФИНИ ЗАНАЕТИ : штитникот за филтри за риби лесно се лизга преку влезната цевка за воздух и мрежата е многу фина за да спречи фаќање мали риби и ракчиња во филтерот. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : мрежата од аквариумски ракчиња е лесна за употреба и сунѓерот се вклопува директно преку влезот на филтерот.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова без граници на сатенскиот врв е елегантен, без напор и разноврсен Ввратот и страничните рушини ги по

Украсено со забавен геометриски цветен дизајн, овој сет на канистер со 3 парчиња е и украсен и функциона�

Овој ажуриран стил на лента од и 1 е сигурен дека ќе ја остави вашата иднина Олстар со удобен, одличен сти

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Девојките за правда, безпречен Longline Sportsbra, беше дизајнирана со удобност и стил на ум! Со најлон, и измешан

Капачињата За Масло од гејтс имаат врвна квалитетна конструкција на пластика отпорна на удари или мета�

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „волшебни градини 5“ платн�

Уметник : Jamesејмс В nsонсонсубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно уметн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Нејзиниот интерес за уметност започна со loveубов кон цртање и сликање како мало дете Во 2015 година таа трг

Samsung Galaxy A71 5 G TPU случаи Симпатична цветна кутија : симпатичен дизајн што му дава на вашиот Samsung A71 уникатен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сигурно да ја фати и одрази светлината, овој зачудувачки рубински прстен е направен од удирање од 14 кара

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

9 ЗАСИЛУВАЧ 180 МИЛЈИ НА ЧАС 170 CFM 2БРЗИНА ВЕНТИЛАТОР Карактеристики На Зелени Работи 9 Засилувач 170 CFM Лист �

За да ги направите сите ваши јадења да имаат најдобар вкус, проверете дали ќе се тресете На Гоја Адобо пр

Свртете ги главите во ова цврсто пикено бикини за капење дното од без граници Текстурираната ткаенина м

Womenените градник за долна облека Extenders Adapter со ленти со 3ред 2Hookthis Extenders е удобно и практично...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Ова подготвено за виси,

Комплет од 4 Капаци За Дебеломер MGP, 25068smgprd, Врежан Преден и Заден : MGP, Финиш На Црвен Прав, Сребрени Знаци *

Енергетските стоп стоп Аутоспецијални ротори на сопирачките обезбедуваат директно вклопување решение

Бетмен Момчиња Бејзбол Стил Шапка Со Рамен Обод Без разлика дали сте на училиште или го гледате нивниот

СВЕТСКА ВАЛУТА : Брои ДОЛАРИ, ЕВРА, ЈЕНИ, ЗАР, БОБ и друга валута.ТРОЈНО ОТКРИВАЊЕ : оваа машина користи тр

Совршено за игли и други занаети каде што е корисно осветлувањето Голема осветлена површина од 10 "x 133 / 4".

Покријте ги нозете во стилски, но издржлив слој на заштита за зимските месеци со ладен лесно суво од лес�

Без граници џогери за руно за јуниори не се толку удобни и разноврсни, ќе ги сакате во секоја боја...

Моќта Се Појави Во Турција Живеат Подобро Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на ки�

Најдобрите прилики се зачувани без никакви вишок на граници на врвот на вратоврската Завлечен со декол�

Одете на лесен шик изглед во овој врвен врвен ракав Кимоно, кој е предодреден да стане ваш нов омилен оде

Please wait...