0
clear
  • Примарно Злато Каратно Жолто Злато Тркалезна Змија Синџир
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Тркалезна Змија Синџир

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Тркалезна Змија Синџир

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е прекрасно 10 каратно жолто злато,.90мм, тркалезна змија синџир. Безбедно е прицврстен со затворач за канџи од јастог. Достапно во должина од 16 инчи, ова парче накит сигурно ќе ви биде нов фаворит.Метална Тежина : 3,07 Грама Накит Тип : Финишан Стил : Тркалезна Змија Синџир Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 16-инчен х 0,9 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја На Потекло : Перу Цврст. Полиран. 10кт Жолто злато. Јастог.

Главните својства

Избор на купувачот

ВО МОМЕНТОВ ИЗБРАНИ : Боја 1Б во 1 пакет е избран.Бојата 1Б Е ИСКЛУЧЕНА ОД ЦРН ТИП : Плетенка Со Капчиња Син

Украсени со зелена и рустикална стрелка, Папи Идните Ловечки Маици За Мали Деца се одлични за семејство

Мелиса Ванг претставува прекрасно Уметничко Парче Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, со наслов "Посто�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Сезона : пролет, лето Пол : Девојки Тип на шема : Цврст Тип на ракав : Облека За Бебе Момче без Ракави за Мам

Користеното печатење Со ув заштита е отпорно на УВ зрачење, благодарение на што боите не бледнеат, дури �

Модни Жени Aut VВратот Секојдневен Печатење Лабава Удобен Краток Ракав Фустан Информации за производот :

Калтренд Заден 40 / 60 Сплит Назад И Цврсто Перниче Твид Седиште Капаци за 20132015 Фолксваген Џета VW13503 TT Вмет

Идеален за работа или игра За чамци, нуркачи, натуралисти, кампери, инженери Целосно водоотпорен...

Дизајнот без раце ве приближува до површините за јадење и активност за да спречите наведнување...

Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Овој Тренд Меѓународен Марвел Херојски СилуетаГрот Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобој

Компанијата делта Тапа, Лидер За Иновации Во Америка, нуди широка линија на станбени и комерцијални про�

Едвардс Облека Женски Лесно Се Вклопуваат Рамен Пред Чино Панталони, Стил 8576 Лесно вклопување рамен пре

БЛОК Експанзија Вентил UAC ЕКС 9776 C Блок Експанзија Вентил Одговара Изберете : 20162017 ХЈУНДАИ АКЦЕНТ 20132017 КИ

Матурски Фустани Дами Долги Жени Елегантни Долги Фустани Крцкави Сатенски Шпагети Забавен Матурски Фу�

2 отвори за вратот со копчиња со копчиња за најдобра ткаенинарезервна јака и манжетни за вратот од ткаен

Големина : 18х18 инчи 20х20 инчи 20х20 инчи.Перница вметнете не се вклучени.Две Страни Печатење.Убав подарок з�

Please wait...