0
clear
  • Вранглер Бојс 4 - & Тенок, Хаски Плете Тенок Одговара Фармерки
  • -20%
  • -20%
Вранглер Бојс 4 - & Тенок, Хаски Плете Тенок Одговара Фармерки

Вранглер Бојс 4 - & Тенок, Хаски Плете Тенок Одговара Фармерки

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие плетени Фармерки За Џогер Wrangler обезбедуваат леснотија на движење и изглед на тексас, но со мекост на спортски панталони. Одликувајќи се со армирана мешавина од ткаенина на база на колено и памук, тие се издржливи и направени да траат. Појасот со врвки дава дополнителна удобност и слобода за движење на училиште или на игра. Достапно во големини на големи момчиња 8-16. Од 1947 Година, Вранглер го постави стандардот во вистинска удобност и квалитет. Со Западните корени вткаени во секој стил, Вранглер е посветен да понуди легендарен изглед кој се вклопува токму во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Вранглер еден од најдоверливите брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Wrangler Плете Тексас Џогер Фармерки-Големи Момчиња Големини 8-16 Тенок одговара. 5-џебен стил. Предни џебови за лажичка. Отворете ја долната нога. Појас за влечење. Засилено колено . Достапно во големини 8-16. Машина за перење. Содржина На Ткаенина : 77% Памук; 21% Полиестер/2% Спандекс. Увезени. Пристаниште.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвено за закачување со помош на гик достапно во различни големини, ова уметничко дело подготвено з

Каролини Богатства SS4712 CO1 Папилон Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Керамички Украс, 3 во, разнобое

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Но�

Releaseономски дизајнирано ослободување во стилот на кука со гумена влошка во чкрапалото За подобрено чув�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиМарвел 80годишнинатаВозраст На Марвелс Ѕидниот Постер е диза�

Додадете малку боја во комплетот за двор со оваа надворешна перница отпорна на вода Направена од ткаени

Три одлични алатки за во движење или кампување! Тежок отворач за шишиња е лесен за употреба и батериите �

Општ S360 11 R24 5 149 / 146l Hovivewiew General S360 Е комерцијална гума која е наменета за употреба на камиони во урбани апл

Вовед : Чувајте повеќе користејќи помалку простор на шалтерите и во кабинетите со Овој Организатор На К�

Без разлика дали готвите на скара за скара на гас или јаглен, Можете да ја користите Четката За Скара веб

Зголемете ја недвижноста и продуктивноста на екранот со поставување со двоен монитор СО USB Графички Ада

Please wait...