0
clear
  • Хори-Црна, Xbo Серија И XBo Еден, Хори-Рампа Видео Игра Про Контролер
  • -20%
  • -20%
Хори-Црна, Xbo Серија И XBo Еден, Хори-Рампа Видео Игра Про Контролер

Хори-Црна, Xbo Серија И XBo Еден, Хори-Рампа Видео Игра Про Контролер

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран да ги отвори вратите на визуелниот свет НА XBOX gaming, додека ви овозможува да играте како што сакате, овој ПРИЛАГОДЛИВ horipad pro е совршен додаток на вашите гаџети за игри. Фино е подесено за да се анализира чувствителноста на АКТИВИРАЊЕТО НА ЛР и аналогните стапчиња. Овој жичен КОНТРОЛЕР ЗА игри XBOX One ви овозможува да ги прилагодите повратните информации за вибрациите за предизвикувачите. Вклучува копчиња што може да се доделат што го прават далечинскиот управувач погоден за различни средини за игри. КОНТРОЛОРОТ НА КОНЗОЛАТА XBOX нуди погодност за создавање сопствени профили преку придружна апликација, лесно можете да се префрлате помеѓу профилите според барањето. Интегрираните микрофони и аудио контроли сигурно ќе го подигнат вашето искуство со игри. Дизајниран за страствени гејмери и обожаватели НА XBOX, жичениот контролер обезбедува целосна контрола врз вашите движења додека прецизно се прилагодува на вашиот стил на игри и околина. Хорипад Про контролорот ЗА XBOX е официјално лиценциран од Мајкрософт. Контролорот на жичената конзола за игри точно го анализира движењето на аналогниот стап, АКТИВИРАЊЕТО НА ЛР за прецизни дејства. Се одликува со аудио и мајк контроли кои помагаат во градењето на фокусот на играта, нудејќи извонредно искуство. Контролорот Xbox One е опремен со целосно програмабилни копчиња и активирачи. Ви овозможува да креирате и разменувате помеѓу четири сопствени профили преку придружната апликација. КОНТРОЛОРОТ НА XBOX игра има лесен дизајн кој нуди супериорна удобност во рачниот режим, овозможувајќи ви да ги играте вашите омилени игри за продолжено траење.

Главните својства

Избор на купувачот

Приврзокот Хали ја осветлува просторијата на ОХ толку многу начини, нејзината стаклена сенка со стакло

Агресивните гуми за влечење честопати се користат за пилиња, градинарски трактори, ровови и фрлачи на с�

Подготвени да се претстават без обележја, кои се прикажани во различни големини, оваа подготвена, галер�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова кафеава традиционална circeидна ча�

Единствени договори за женски велур со велур со сингл на сингл, миниалиниски велур, носи луксузен допир

Мини здолништето на половината во точки и цвеќиња од Лув Бетси е лесно да се фрли и да оди со својата зат�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Пријателниот ромпер на чудата на нација е симпатичен додаток на гардеробата на секоја растечка девојка

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот софа, европски стил со елеганте

Овој џемпер од Terra & Sky слоевит е пријатна, удобна, стилска и лесна за носење На секоја есен гардероба му т�

Големина : S Велика Британија : 8 ЕУ : 34 САД : 4 биста : 106cm / 41,73 '' рамо : 47cm / 18.50 '' ракав : 61cm / 24.02 '' Должина : 63cm / 24

Советите за брендирање на железо од пурпурни крави се идеални за ефекти за брендирање Користете ги со в�

Lивеењето31 е повеќе од само уште една линија на wallидни декор и додатоци за дома Тоа е уметност со порака �

Осветлете го вашиот дом со разоткривање на размножување со 300 броеви со повеќе божиќни светла Идеално з�

Удобни брифинзи : Овие долна облека за тинејџери имаат удобно сечење, меки отвори за нозе и целосна задн�

На следното надворешно или затворено го грабнете преголемиот стол на Озарк Трага и удобно опуштете се П

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна...

Ова градинарско знаме весело ќе ги пречека најблиските во вашиот дом Совршен додаток на вашиот пролете�

Monterey XT е целосен, проширен засилувач на високогрб, дизајнирано да одговара на растечките деца од 40 фунти

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Специфично за производи Покажување Тип : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Д�

Snuggles за спиење се совршен начин да се заврши секој ден! Оваа унија за девојчиња во врска со двата пакувањ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа мултибоона метална wallидна уметн�

Please wait...