0
clear
  • Титаниум И Црна Емајл Жлеб Рамен Стандард Фит Бенд, Големина 9
  • -20%
  • -20%
Титаниум И Црна Емајл Жлеб Рамен Стандард Фит Бенд, Големина 9

Титаниум И Црна Емајл Жлеб Рамен Стандард Фит Бенд, Големина 9

DEN 2063.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Испробан и вистински омилен стил со двобоен дизајн на рамен профил создаден од четкан титаниум со црна глеѓ. Оваа лента со ширина од 7 мм има стандардно вклопување на стеблото и е погодна за гравирање. Титаниум и Црна Емајл, Стандардно вклопување, четкана завршница,дизајн со жлебови, Приближна ширина 7мм,дебелина помала од 2мм, Просечната тежина на предметот е 3,76 грама.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Очилачи за сонце во форма на дама во форма на срце за жени невестата очила за сонце гроздобер мод за свад

Големина на пакетот : 18x18x1cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење.50 '' Должина : 54cm / 21...

Sandsенски сандали со големина 9 модни летни жени сандали со клин пета дебела единствена двојна лента за ж�

Секоја дневна соба или спална соба станува поелегантна со оваа црна современа подна ламба Зачудувачкат

Кинеско Училиште 18х13 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловКинески Дами Кои Играа�

Направено со употреба на компјутерска опрема за мешање контролирана, обезбедувајќи натпревар со код на

Прекрасен подарок за жени и млади дами на роденден или други празници Применлив пол : Femaleенски...

Оваа топвода може да стори се Плука, пикадо, чаши и прошетки, сето тоа во зависност од тоа како сакате да �

Зошто да ги изберете предметите на партијата на вашиот главен настан? Знаеме дека имате многу избори ко�

Please wait...