0
clear
  • Еден Начин Огледало Прозорец Филм Дневна Приватност, Сонцето Блокирање На Топлина Контрола Анти УВ Рефлектирачки Филм Статички Држат Прозорец Нијанса За Дома
  • -20%
  • -20%
Еден Начин Огледало Прозорец Филм Дневна Приватност, Сонцето Блокирање На Топлина Контрола Анти УВ Рефлектирачки Филм Статички Држат Прозорец Нијанса За Дома

Еден Начин Огледало Прозорец Филм Дневна Приватност, Сонцето Блокирање На Топлина Контрола Анти УВ Рефлектирачки Филм Статички

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРОДАЖНА ТОЧКА : . Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец. Додадена дневна приватност што ви треба, исто така, ги штити надворешните лица да гледаат во куќата и нештата, потенцијално да ве заштитат од кражба. Домот ќе биде поудобен дури и во жешките летни денови бидејќи дозволува природна светлина, но блокови ОД УВ зраци. Повеќе од заштита на кожата, спречува избледување на мебелот, подот и ѕидовите предизвикани од УВ зраците. Бидејќи додава слој на изолација на прозорците, ја подобрува потрошувачката на енергија, спречува прекумерна работа на печките и воздухот и така со помала моќност значи пониска цена на сметките. Како да се направи разлика со овој прозорец филм!. . СПЕЦИФИКАЦИЈА : . Големина : 50х 100 см/ . Боја : како што е прикажано. Видлив пренос на светлина : 15%. Инфрацрвено намалување : 88%. Видлива рефлексија на светлината : 8%. Дебелина на основниот филм : 2,0 МИЛ. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 1x филм за приватност на топлинска изолација.   СИЛЕН и ВИСОК КВАЛИТЕТ - имаат одличен ефект на топлинска изолација, со слој против гребење на површината, отпорен на триење, не бледнеат или блистер. ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА и ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА-блокирајте 85% од инфрацрвените зраци, одржувајте ја топлината во зима и држете ја надвор во лето, заштедувајќи енергија. ЕФЕКТИВНО ОТФРЛАЊЕ НА УВ-Блокови направени од 97% ОД УВ зраците, спречувајќи и намалувајќи го избледувањето и стареењето на ентериерот. СТАТИЧКО ЛЕПИЛО и НЕЛЕПЛИВИ-дизајн без лепак, без хемиско ослободување. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ - проверете дали површината на прозорецот е целосно чиста и апсолутно без дамки, не заборавајте да користите многу мешавина од сапун / вода за да ја натопите и лепливата страна и прозорецот.

Главните својства

Избор на купувачот

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја.

Please wait...