0
clear
  • Speck iPhone Gemshell Јасно Мобилен Телефон Случај
  • -20%
  • -20%
Speck iPhone Gemshell Јасно Мобилен Телефон Случај

Speck iPhone Gemshell Јасно Мобилен Телефон Случај

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Gemshell® е транспарентен, стилски, тенок случај со иновативна двослојна периметарска заштита дизајнирана да ја покаже убавината на вашиот телефон. Споивме издржлива, поликарбонатна надворешна обвивка со внатрешен слој на заштитно амортизирање за да обезбедиме два слоја периметарска заштита во елегантно и џебно куќиште. Плус, нашите иновативни материјали се отпорни на гребење и се спротивставуваат на пожолтување од УВ-зраците за да ја зачуваат јасноста и да го одржат вашиот случај кристално чист. Нашиот случај gemshell® нуди лесна, кристално јасна убавина без да се загрози силата. Изграден тежок за груби моменти, овој случај штити од капки до 8 стапки и е обезбеден да се вклопи како ракавица со материјали против истегнување. Издржлив, но тенок, овој случај овозможува и лесно безжично полнење Со magsafe® и Qi. Исто така, има вграден антимикробен третман Од microban® кој обезбедува 99% намалување на бактериите што предизвикуваат дамки и мирис на куќиштето, создавајќи почиста површина. Ако тоа не беше доволно, се одликува и со дополнителен раб за оптимална заштита на екранот. Оваа подигната рамка помага да се заштити вашиот екран од гребење и кршење ако, и/или кога телефонот паѓа и слета со лицето надолу. Заштита од капка од 8 стапки за екстремна издржливост. Двослојна периметарска заштита во проѕирен поликарбонат материјал отпорен на гребење и истегнување кој останува чист подолго. Microban® го намалува растот на бактериите за 99% за да го заштити случајот создавајќи почиста површина. АНТИ-пожолтување ув заштита за супериорна јасност. Подигната рамка заштита на екранот. Квалитет тестиран против секојдневно абење.

Главните својства

Избор на купувачот

Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобил�

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни Колекц�

Рад Черупката на дорман е изградена од издржлива гума Често изгубени за време на сервисирањето на радиј

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Светло розова завршница преку точки од хобнил Класика за секој дом! Сивиот силиконски сад седи на метал�

Студениот ден не одговара на Качулката Од Руно На Рибок Изработена од премиум руно, оваа качулка е супер

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис р...

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена индивидуалноконфигурација : Машки Терминал со 4 Краци;

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1,7 мл И Млеко за Разубавување на Телото од 2,5 мл...

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

Оваа Изведба На Црвен Коњ 2090 Серија 90 степени Крајот На Цревото На Лактот Е изработено од анодизиран алу

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање ...

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Каролини Богатства BB6081 RUG Велигденски Јајца Briard Црна Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколира�

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Please wait...