0
clear
  • Професионална Шминка Крајната Уреди Ситни Сенка Палета, Светла
  • -20%
  • -20%
Професионална Шминка Крајната Уреди Ситни Сенка Палета, Светла

Професионална Шминка Крајната Уреди Ситни Сенка Палета, Светла

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Немојте да бидете измамени од неговата симпатична големина, Професионална Шминка НА НИКС Крајна Уредување Палета На Ситни Сенки-Светла е мала, но моќна! Оваа палета погодна за патување е преполна со шест рачно избрани нијанси во живописна мешавина од текстури богати со кадифе и хипнотизирачки завршетоци. Сите Професионални производи За Шминка ВО НИКС се гордо без суровост и сертифицирани ОД ПЕТА. Добри вести, љубители на сенки! Додадовме две нови палети во крајната палета на Сенки семејство, и тие се како наркотик како и секогаш. Преполна со чадени тонови на вистинска морнарица и сива боја, палетата На Пепел е за снимање на таа кул, тлее драма, додека нашата палета На Феникс доаѓа натоварена со светли-високи нијанси на црвена и бобинка-совршена за создавање интензивен и крцкав изглед. Скратена верзија на нашата најпродавана Крајна Палета на Сенки. Кремасто-богати нијанси. Обезбедува крајната боја исплата. Совршен за патување или допири во движење. Суровост-бесплатно.

Главните својства

Избор на купувачот

Формула за тројно враќање на исхраната на фруктис, натопена со 3 масла : Авокадо, Маслиново, Бадем, интенз

5годишна ограничена гаранција за ткаенини и 1годишна ограничена гаранција за производство на дефекти...

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

Кога другите тенки вклопувања се премногу рестриктивни, посегнете по ова иновативно ново преземање на �

Кога се сомневате, одете голи Подгответе се да се лизнете во нешто заводливо Со Течен Кармин За Долна Об�

Дополнителни Слушалки само За инфрацрвен стерео ТВ асистиран систем за слушање Мора да има базна едини�

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДоктор ОктоподНеверојатен Спајдермен #20 Ѕидниот Постер е диз

S 'well s' toakeway Tumbler 24oz патување / тамблери од нерѓосувачки челик имаат двослојна конструкција изолирана со

Gildan Mens Aquafx Performance Performance маица без ракави Оваа 100% вртено полиестерска маичка без ракави има мекост на пам

Магливите прозорци, жешките температури во кабината и застоениот воздух го одземаат целото задоволств�

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Please wait...