0
clear
  • Водоотпорен преносен преносен Bluetooth звучник на Bose SoundLink, Citron
  • -20%
  • -20%
Водоотпорен преносен преносен Bluetooth звучник на Bose SoundLink, Citron

Водоотпорен преносен преносен Bluetooth звучник на Bose SoundLink, Citron

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth Безжичен звучник - Citron Bose Sound Link Color II Protable Bluetooth безжичен звучник, Citron верзија .. Карактеристики : . - Иновативната технологија Bose го спакува задебелен звук во мал звучник отпорен на вода. - Вграден микрофон за звучникот да земе јасна конференција или лични повици гласно со безжичен опсег од приближно 30 стапки . - солиден, со мек допир силиконски надворешност што го олеснува соберењето и одење. - Гласните поттикнувања ви зборуваат преку спарувањето на Bluetooth, така што е полесно од кога и да било или дури и брзо-пар со NFC уреди. - Литиум-јонската батерија ви овозможува да уживате до 8 часа време на игра, да се надополнувате со USB извори на енергија. - Безжичното спарување на Bluetooth со гласовни инструкции ви овозможува лесно да повикувате и да пристапите до виртуелниот асистент на вашиот телефон - без раце. - Пар 2 звучници Sound Link заедно за режим на забави или стерео режим или користете технологија Bose Simply Sync за да се спарите со член на семејството Bose Smart Home, за да се играат во карактеристиките на клучот за синхронизација, Bose Technology пакува голем, задебелен звук во преносен звучник. Солиден, отворен звучник отпорен на вода, со силиконски надворешност со мек допир . Гласните поттикнувања ве зборуваат преку спарување на Bluetooth, така што е полесно од кога било. Батеријата со долг живот ви овозможува да уживате до 8 часа време на игра. Вграден звучник за конференциски повици дома или разговор со семејство и пријатели . Апликацијата Bose Connect ви помага лесно да управувате со Bluetooth врски, да ги отклучите карактеристиките и да пристапите до идните ажурирања. Помошен влез за да можете да се поврзете со други аудио извори. Универзална Micro-B USB-порта за лесно полнење. Достапно во црна, бела и цитрон.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Симболот На Жената Чудо Кејп Ќе ве натера на чекор од тоа да станете вистински Амазонски Воин...

2pk компатибилна алтернатива за замена на Samsung MLTD105 L со висок принос на црна ласерска тонер кертриџ за упо

Донесете допир на природата во вашиот дом со оваа IDG совршена перница во затворен простор...

Снимајте ги најдобриот стил на сезони во класични чизми за возење од страна на Brinley Co Овие чизми со широк

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

Gildan Mens Aquafx Performance Performance маица без ракави Оваа 100% вртено полиестерска маичка без ракави има мекост на пам

Комплетот „Тим за соништа“ на „Рибок“ „Тим за соништа“ го прави подготвувањето лесно и стилски...

Каролини Богатства KJ1168 GF Бонбони Трска Празник Божиќ Алјаска Маламут Знаме Градина Големина, Градина Г�

Чекор во сезоната со ова време и Tru Claid Shacket Ова разноврсно парче, крст помеѓу јакна и кошула, без напор сл�

Регенератор : овој шампон протеини кои работат за да ја задржат влагата заклучена во секое влакно, доде�

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

Затоа што „Еј, гледај го ова!“ е начин на живот Суштинската патика на Naya Sneaker на Stride Rite е стилизирана за н

Уметник : Елизабет УрхартСубјект : Флоралстил : Тип на модернопродукција од средниот век : Галерија обви�

Со присуство во повеќе од 150 земји, Delphi Technologies Atermarket обезбедува ОЕ спецификација решенија од крај до кра�

О момче! Оваа графичка маичка за печатење на Mickey Mouse за јуниори има забавен и шарен дизајн, што го прави з�

Деним направено како што треба Широките фармерки на слободното склопување се направени со допир на ист�

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Рад Черупката на дорман е изградена од издржлива гума Често изгубени за време на сервисирањето на радиј

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1,7 мл И Млеко за Разубавување на Телото од 2,5 мл Џадоре

Формула за тројно враќање на исхраната на фруктис, натопена со 3 масла : Авокадо, Маслиново, Бадем, интенз

Број На Куќа хиКо, Серија : БР, Престиж, Легенда : 2, 5 Во Легендата, Легенда За Сатенски Никел, Цврст Месинг,

Добијте го вашиот најдобар ноќен сон и додадете допир на уникатен стил во вашата спална соба со колекци�

Please wait...