0
clear
  • Примарно сребро Стерлинг сребрен антички медал на Свети Андреј на кабелскиот ланец
  • -20%
  • -20%
Примарно сребро Стерлинг сребрен антички медал на Свети Андреј на кабелскиот ланец

Примарно сребро Стерлинг сребрен антички медал на Свети Андреј на кабелскиот ланец

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Многу христијани го носат ѓердан од шарм на Свети Андреј во сеќавање на еден од првите апостоли на Христос. Формиран од Стерлинг Сребрена, овој медал од 21х15мм има антички и сатенски финиш за стариот рустикален сјај. Суспендира на 18-инчен долг кабелски ланец што се обезбедува со затворач на прстенот, овој ѓердан е сигурно да се израдува. Многу христијани го носат ѓердан од шарм „Свети Андреј“ во сеќавање на еден од првите апостоли на Христос. Формиран од Стерлинг Сребрена, овој медал од 21х15мм има антички и сатенски финиш за стариот рустикален сјај. Суспендира на 18-инчен долг кабелски ланец што се обезбедува со затворач на пролетниот прстен, овој ѓердан е сигурен дека ќе воодушеви. Antiqued, Satingender : unisexchain clasp : Spring Ringmetal : Sterling Silver Metal Color : Whitepent со димензии на кауција : 21мм x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Приврзоци на земја на потекло : Соединетите држави за потекло : Италија Стерлинг Сребрена, Цврста, Сатен, Антички, Гравабилен, пролетен прстен, кабелски ланец од 18 ".

Главните својства

Избор на купувачот

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода...

Карактеристики на нашето LED светло за рамен панел . ✔ Избирање на CCT LED рамен тавански светло на таванот �

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса поставена Од Меѓународни Концепти е совршен додаток в

Schok го редефинира она што треба да биде прифатлива, светска класа Екранот од 5,5 инчи покажува јасна и јас�

Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци Лесен и компре

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам Дете Бебе Дево

Подготвени за добар ноќен сон? Овој сет на пижами за мала сирена е направена за да легнува пред спиење...

Опишете : 100% ново име на квалитет : ткива што апсорбираат масло погодни За Кожата спецификации : сина (100 п

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак маслинка во близина...

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

18" должина : 42см / 16 Лабаво вклопување, секојдневни широки панталони за нозе, специјален висок струк, секо

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпа�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

925 сребрена тробојна хавајска океанска бранова лизгачка кутија синџир прилагодлива должина на наракви�

Please wait...