0
clear
  • Изрази Во дворот Дрвен Трупец Подигнат Жардиниер 3,5 стапки 2,5 стапки, 2,75 стапки
  • -20%
  • -20%
Изрази Во дворот Дрвен Трупец Подигнат Жардиниер 3,5 стапки 2,5 стапки, 2,75 стапки

Изрази Во дворот Дрвен Трупец Подигнат Жардиниер 3,5 стапки 2,5 стапки, 2,75 стапки

DEN 607.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подигнатиот Градинарски Кревет Од Изразите во Дворот ви дава совршено место за одгледување на вашите омилени цвеќиња или растенија од земја. Садот е направен од произведено дрво, така што сигурно ќе ги издржи елементите на природата. Оваа жардиниера е совршена за да ја имате на вашата палуба или двор за да одгледувате јагоди или кое било друго растение без проблеми со плевелите во земјата. Кутијата За Садење 3,5 Стапки Х 2,5 стапки е супер длабока и ќе обезбеди многу простор за вашите растенија и зеленчук да растат со леснотија. Овој покачен жардиниер ќе овозможи водата природно да се исцеди низ вградените пукнатини и да ја одржува нивната почва свежа. Издржливото Ела Дрво природно ќе се спротивстави на времето и водата. 32" Високиот Подигнат Кревет ќе ве одржува удобно додека се стремите кон вашите градинарски растенија. Користете И во затворени простории или На Отворено Користете на дворот, палубата, тремот,дворот, па дури и во затворени простории во стаклена градина.

Главните својства

Избор на купувачот

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut П

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M...

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер Р�

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Материјал : Полиестер 2 За женска долна облека, постојат опции како машки шорцеви, беспрекорна долна обл�

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Голи ЕкоНапред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Пол

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

Please wait...