0
clear
  • Лизол Марамчиња За Дезинфекција, Јасни Постелнина, 35ct, Јасни Лен, Грофот од 1
  • -20%
  • -20%
Лизол Марамчиња За Дезинфекција, Јасни Постелнина, 35ct, Јасни Лен, Грофот од 1

Лизол Марамчиња За Дезинфекција, Јасни Постелнина, 35ct, Јасни Лен, Грофот од 1

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Марамчињата за Дезинфекција на лизол може да се користат како пригоден начин за чистење и дезинфекција на површините на вашето домаќинство. Секое претходно навлажнето бришење за еднократна употреба, кога се користи како што е наведено каде и да го користите. Без шишиња, без сунѓери, без неред на тврди, непорозни површини за 4 минути. Дезинфицира, вклучувајќи, кога се користи како што е наведено. Ефективното дезинфекција никогаш не било полесно. Марамчињата за Дезинфекција на лизол се исто така безбедни за употреба на вашите гаџети како паметни телефони, таблети и далечински управувачи. Ефикасно кога се користи како што е наведено ЕПА #777-114. Уникатна микро-Џебна шема идеална за брзо заробување и подигнување на секојдневните нереди. 3х посилен наспроти хартиена крпа : исчистете повеќе, Користете помалку. Безбеден за употреба на електроника : паметни телефони, таблети и далечински управувачи.

Главните својства

Избор на купувачот

Кондензираната пилешка супа на Кембел е само почеток на кој било одличен рецепт Придружете се на Кембел

Кристално светло течноста природно со вкус на пијалок од лимонада е вкусно овошен пијалок за да ве нате�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Nissan Versa Note 2021 : Дизајнирано прилагоде�

РОД, СТРГ ЛНКГ ОТР Вратоврска Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја : Природно Заврш�

Само мојата големина сега е JMS од Hanes Womensенски плусголемина Cool DRI Performance Scoopneck резервоарот ве одржува суво

Лесно е да се пристапи со отворање на задната врата, да се достигне внатре и да се повлече кабелот од стр�

Уметник : Peggy Harrissubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготв

Освежете го вашиот простор со овој пар на панелот за завеси со суптилен сеопфатен дизајн Заглавието со �

Ангела Целосна / Кралица Перформанси Кадифена ГлаваМОД6210 Прилагодете го вашиот главен апартман или пр

Само што пристигнале! Оваа машка ватирана јакна од кошула од Georgeорџ ќе биде вашата нова облека за надвор

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничк�

Поли Џеб Крајната Базен Партија Леа Патио Од Мател Кога летото пристигнува со топлина и сонце, мора да п�

Овие релаксатори на половината на кањонскиот гребен, плетените панталони, ќе ве одведат од работа до де�

Со вклучен засадувач на садови, оваа вештачка бамбус дланка е совршено парче за да додадете природно чу�

Креативен звук Blaster Evo Безжични слушалки USB, мини телефон жичен / безжичен Bluetooth 32,8 ft над глава бинаура�

Овие фото рамки можат да бидат персонализирани бидејќи можете да поставите своја незаборавна слика во �

Пакетот од пижами од 2 парчиња спие од време на одмор е симпатична и удобна Памучните пижами не се отпорн

DEN 335.84

Иконска силуета со модерен пресврт Хазел од Бринли Ко Ги погодува сите вистински акорди со својот забел

Белкин произведува највисок квалитет и најголем избор на компјутерски кабли во светот Сите Кабли Белки

Чудо на нација девојки непроирни хулахопки Меки и удобни покраини за девојчиња непроирни хулахопки, 6 п�

Дајте изјава со ова елегантно огледало за бања Совршено огледало за вашиот ходник, дневна соба, бања или

Сет на пижами со тајни богатства со 2 парчиња е пријатно да се носат ден или ноќ Панталоните се опуштени �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фото

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетск

Please wait...