0
clear
  • Звук Blaster Evo безжични слушалки
  • -20%
  • -20%
Звук Blaster Evo безжични слушалки

Звук Blaster Evo безжични слушалки

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Креативен звук Blaster Evo Безжични слушалки - USB, мини -телефон - жичен/безжичен - Bluetooth - 32,8 ft - над -глава - бинаурален - заобиколен - 5,91 ft кабел - Микрофон за откажување на бучава Blaster EVO безжичен, за неверојатно аудио во движење . NFC го прави спарувањето на вашиот паметен уред со EVO безжично неверојатно лесно. Покрај тоа, бучавата што ја откажува двојната низа на микрофони гарантира кристално чиста комуникација во кое било опкружување. И, ако сте дома, приклучете го на вашиот компјутер и Mac и подигнете го бесплатниот софтвер за контролен панел за звук Blaster Evo за да уживате во целосниот пакет на напредна технологија за додавање на аудио.

Главните својства

Избор на купувачот

Свесност за менталното Здравје Храбар и Силен Ползавец За Новороденчиња, со зелени срца и стрели...

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Филтер за масло, Филтер Дизајн СпинНа, Должина 3 9 / 32 во, Надвор Диа 3 инчи, Микрон Рејтинг 17, Вклучува И Зап

Ткаенината за брзо сушење може да се одржува удобна во текот на целиот ден Ребрестата ткаенина што се ко

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Please wait...