0
clear
  • Огледало на wallидно огледало за бања
  • -20%
  • -20%
Огледало на wallидно огледало за бања

Огледало на wallидно огледало за бања

DEN 1599.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дајте изјава со ова елегантно огледало за бања. Совршено огледало за вашиот ходник, дневна соба, бања или влез. Ова бесмислено огледало има полирани рабови и граница со висок сјај. Невидливиот хардвер за монтирање е дизајниран да го задржи горниот и долниот дел од огледалото да се испушти на идот. Ова огледало е направено со употреба на вистинско сребро, а не алуминиум. Сребрените огледала траат подолго и обезбедуваат потопло размислување . без нарушување. Ние користиме стакло со висок квалитет, така што нема да го добиете тој ефект на забави што е вообичаен кај инфериорните ефтини огледала. Невидливиот хардвер за монтирање е дизајниран да го задржи вашето огледало безбеден и го задржува хардверот надвор од очите. Вклучен хардвер за монтирање, е подготвен да виси. Виси вертикално и хоризонтално . направено од 2 слоја на густо, силно стакло 3/16 плови. Централното огледало мери околу 18,9 "x31.5" со 1/4 "наклон околу огледалото. Црно обоен граничен акцент со заоблени агли+I85 I83 I83 : N84 I84 I84 : J84 C84 : I84. Одлично за огледало за бања, Vanity Mirror, дневна соба огледало или спална соба Мирор .

Главните својства

Избор на купувачот

НФЛ ЕКИПАЖОТ ВРАТОТ РАГЛАН КРАТОК РАКАВ МЕТА Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од С�

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Уметник : Габриел Мекклур Предмет : Кујнски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан�

Еден пар сандали со лизгачи на Викторија? Гумениот ѓон додава стабилност Овој трендовски елегантен и ши

Уметник : Wanda Mummsubject : Пејзажапелатива : Природно модерен проток Тип : Галерија обвиткано платно Арттис по

Кул, мирна и собрана! Овие графички врвови од Wonder Nation додаваат совршен поп на пастел во нејзината гардер�

Плано Калапи Торбичка За Носење За РиболовШума Зелена, Кралска СинаПлатноРачка, Лента За Рамо 9,5 "Висин�

Ли Прецизност Куршум Големина Умре Комплет .314 Стандард 7 / 8 "х 14" Теми 90044 р р Ли .314 Комплет За Големина На �

Немојте да бидете измамени од неговата симпатична големина, Професионална Шминка НА НИКС Крајна Уредув

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка

Комфорна удобност на Ли женски панталони со панталони за удобност плетени со права нозе се направени со

3 пакет повторно воспоставено Dell 3302650 (3302666 3302667) Цел ласерски тонер кертриџ (принос : 6, 000) за Dell Printers : 2330d, 23

Овие Трендови Меѓународниот Нетфликс Супер ИзмамнициПостер За Ѕидови Е дизајниран со висококвалитетн�

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Боја : Сл

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Природните коцки за бебиња се iousубопитноста што бебето ќе сака да џвака и истражува Со дрвени коцки за з

Time и Tru Korie Hobo Bag е софистицирана чанта за хобо со детали Оваа торба е направена со кожни кожни материјали

Метал биро систем дизајниран специјално за објекти Без отсјај, полипропиленски ракави со цврсти рамки �

Дали сакате да ги исплашите вашите гости како психотичен кловн на забавите за Ноќта на вештерките? Начи�

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Gemshell® е транспарентен, стилски, тенок случај со иновативна двослојна периметарска заштита дизајнирана

Уметник : Georgeорџ Брукшавсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Willе ги обожавате овие машки боксерски брифи, направени од удобна ткаенина за истегнување и отпечатени с

Уживајте во 7 стапки Точка бор Целосна Претходно осветлена Елка со својот класичен дизајн На Новогодишн

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Please wait...