0
clear
  • Miroir Smart HD Mini Projector M300A
  • -20%
  • -20%
Miroir Smart HD Mini Projector M300A

Miroir Smart HD Mini Projector M300A

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земете повеќеслојни презентации заедно во вашиот џеб со овој Miroir Mini проектор, во кој има вградени звучници за квалитетен звук. Вградените опции за стриминг ви овозможуваат да споделувате видео од Интернет, а автоматскиот фокус дава јасни слики. Овој лесен мироар мини проектор лесно се лизга во торбата или багажот за да можете да го однесете на патот. Ја елиминира потребата за кабли и жици. Нуди јасни визуелни. За слики без искривување. Понудете многу видлив дисплеј со јасни слики на екранот. Овозможува мноштво нијанси помеѓу црно -бело за богата заситеност во боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Please wait...