0
clear
  • од Ханес, плус големина, кул резервоар за вратот на вратот
  • -20%
  • -20%
од Ханес, плус големина, кул резервоар за вратот на вратот

од Ханес, плус големина, кул резервоар за вратот на вратот

DEN 511.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Само мојата големина сега е JMS од Hanes Womensенски плус-големина Cool DRI Performance Scoopneck резервоарот ве одржува суво и удобно благодарение на лесната, рапидна суво мешање ткаенина што ја оддалечува влагата од телото. 50+ рејтинг на UPF обезбедува одлична заштита од УВ. Само со мојата големина Cool Plus Size Size Dri Performance Scoopneck Tank : 100% полиестерски меѓусебно . иновативни кул резервоари за перформанси на DRI ве одржуваат суви и удобни благодарение на лесната, рапидна суво мешање ткаенина што ја фаќа влагата подалеку од телото . 50+ UPF Оценката обезбедува одлична заштита од УВ . Спортски кошула полите . деколте без ознаки . Машинско миење ладно со како бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Не декорација на железо.

Главните својства

Избор на купувачот

Вашиот млад човек ќе биде на врвот на играта за глава, кога ќе ја имаат оваа основна капа за прилагодувањ

Се борите да ја пронајдете мотивацијата да го погодите судот за таа соло практика? Фрли на пар и 1 солза к

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Дајте ја вашата гушкачка loveубов овој неверојатен ангажман на дијаманти со квадратна рамка со тркалезни

Затворање на влечење Вклучува 1 врвот на вратот со долги ракави и 1 супер мек пант за спиење Врвни каракт�

Направени со нашиот најудобен тексас, овие славни розови средни тешки фармерки го имаат целото истегну�

Ultra Accents ultra Cover 2x обезбедува извонредна покриеност, овозможувајќи ви да ги завршите вашите проекти за по�

Тука нема мрзлива маргаритка . Дејзи од Бела Вита работи напорно за да внесе софистицираност во вашата с

Плетени комбинезони и мета ја чуваат покриена за време на игра и пошироко од шарен печатење на Minnie Mouse за

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Please wait...