0
clear
  • Среќен Божиќ Коледари Пекингнезе Црна Бела Врата Мат
  • -20%
  • -20%
Среќен Божиќ Коледари Пекингнезе Црна Бела Врата Мат

Среќен Божиќ Коледари Пекингнезе Црна Бела Врата Мат

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Карактеристики : 1 Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гуме�

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Please wait...