0
clear
  • Хаск Негување Длабок Регенератор Без Сулфат Со Монои Кокос, 1. оз
  • -20%
  • -20%
Хаск Негување Длабок Регенератор Без Сулфат Со Монои Кокос, 1. оз

Хаск Негување Длабок Регенератор Без Сулфат Со Монои Кокос, 1. оз

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој длабок регенератор е ресторативен, негување третман кој ќе ги ревитализира сите типови коса. Кокосовото масло и маслото Од Тахитски Монои помагаат да се задржи влагата за меки, мазни и хидрирани нишки. Хаск нуди производи кои се љубезни кон вас, љубезни кон планетата и љубезни кон сите. Без : сулфати, парабени, силикони, фталати, глутен, сушење алкохол и вештачки бои. Хаск Чиста Убавина Суровост-слободен 0% Сулфати И Парабени Најдобро за сува коса. Обезбедува влага за да помогне во поправка на оштетената коса. Навлажнува и ревитализира. Кокосовото масло е богато со антимикробни својства, лауринска киселина и витамини К и Е, формулирани за негување на косата. Маслото од монои е мешавина од кокосово масло и цвеќиња од тахитска гарденија за да додадат сјај. Ја подобрува еластичноста и помага да се спречи кршење. Хидрира насоки за здрав изглед на косата. Мирис : тропски кокос.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Можете да го снимите вашиот дневен план, неделен план, месечен план и да напишете резиме...

Машки Палта За Долна Облека, Зимски Есенски Капут Обложен Со Памучен Елек Со Топла Качулка Дебела Јакна

Симпатична и уникатна, ова е прстен од сребрена девојка Се одликува со убав облик на родиум...

24 часовна удобност мира ширина ширина за затнување има прилагодлива тока Myra има лесна надворешна стран�

Ова е прекрасен СРЕБРЕН АЛЛАХ ГРАВИРАН ПРИВРЗОК ЃЕРДАН Сите наши СРЕБРЕНИ АЛЛАХ ГРАВИРАЧКИ ПРИВРЗОК ЃЕ

Ноќ, ноќ, спие цврсто Супермеките памучни пижами од Wonder Nation се пријатно удобни и ќе го натераат да се одд�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Холи ван Харсубјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано плат�

Да го слушнеме за стил на топло време! Овој преден тркач на врвот од микс се исече Фронт на чипка; Детали �

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Одете на растојанието или имате игра во игра во врвот на палењето на Fleece Pullover со Sofia Jeans со мека, слабиот в

Овие децатешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашата девојка...

Создадете прекрасен изглед на Ноќта на вештерките со патот да ја прославите долгата перика за костими н

Avid Ascend GT од Yokohama е гума од сите сезони што е дизајнирана за употреба на државни удари, седани, CUV, SUV, минив�

Оваа елементи потресена лента за дрво се одликува со измешана завршница и дебели метални рачки, давајќи

Вашето модерно мало девојче и нејзината кукла можат да се совпаѓаат со спиење со овој сет на Дизни принц

Геометриската уметност е обично едноставна, недооценена и елегантна и ова парче не се разликува...

Please wait...