0
clear
  • Главни мрежи безжични ролетни за филтрирање на винил, сива, должина од 25,4
  • -20%
  • -20%
Главни мрежи безжични ролетни за филтрирање на винил, сива, должина од 25,4

Главни мрежи безжични ролетни за филтрирање на винил, сива, должина од 25,4

DEN 350.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

1-во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината на сонцето. За да ги отворите и затворите слепите лекови, едноставно извртете го работењето, сакаат десно или лево. За надворешната монтажа, се препорачува да додадете дополнителни 3-ин-во целокупната ширина за целосна покриеност. Прилагодена на посакуваната висина со минимален напор и останува на место кога ќе се ослободи. Нашите главни винилни ролетни за прозорецот нудат безбедни решенија за домови и објекти каде што се присутни мали деца и миленичиња.Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1-инчен светло филтрирање на безжични винилни ролетни. Одличен избор за спална соба, дневна соба, семејна соба, трпезарија, кујна или канцеларија каде што се претпочита приватност или меко филтрирана светлина. 1-инчните винилни ролетни за филтрирање на светлина се достапни во сива боја и најразлични големини за да ги вклопат повеќето стандардни прозорци и да имаат едноставен механизам за лифт кој работи со минимален напор со едноставно држење на долната железница и потоа нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина .

Главните својства

Избор на купувачот

Кога другите тенки вклопувања се премногу рестриктивни, посегнете по ова иновативно ново преземање на �

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Број На Куќа хиКо, Серија : БР, Престиж, Легенда : 2, 5 Во Легендата, Легенда За Сатенски Никел, Цврст Месинг,

Врв На ЧеликЛибидо (Р) Тестостеронот Од Ирвин Природните Е моќна формула 2во1 која го поддржува сексуалн�

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

35 Галон Гориво Кади Никогаш не заостанувај Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пум�

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни...

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100 проценти памучни фланелни чаршафи...

Овој крај на прачката за вратоврска директно ја заменува оригиналната прачка за вратоврска на опремата

Симболот На Жената Чудо Кејп Ќе ве натера на чекор од тоа да станете вистински Амазонски Воин Остатокот

Каролини Богатства KJ1168 GF Бонбони Трска Празник Божиќ Алјаска Маламут Знаме Градина Големина, Градина Г�

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Поли плетената лента и флексибилните заби на серпентина го прават овој патент идеален за детска облека,

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

Светло розова завршница преку точки од хобнил Класика за секој дом! Сивиот силиконски сад седи на метал�

Дизни мики Маус Дете Момчиња ' ГРОЗДОБЕР 3д Дизајн Влечки Со Двојна Големина Тоа е совршен избор на обувк

Студениот ден не одговара на Качулката Од Руно На Рибок Изработена од премиум руно, оваа качулка е супер

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Лас Вегас е фатаморгана во пустината за милиони луѓе кои ја посетуваат секоја година...

Please wait...