0
clear
  • Каролини Богатства ЦК5812СН Австралиски Териер Љубов Леплива Забелешка Држач, Црвена, Голема, разнобојна
  • -20%
  • -20%
Каролини Богатства ЦК5812СН Австралиски Териер Љубов Леплива Забелешка Држач, Црвена, Голема, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5812СН Австралиски Териер Љубов Леплива Забелешка Држач, Црвена, Голема, разнобојна

DEN 447.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Каролини Богатства CK5812 SN Австралиски Териер Љубов Леплива Белешка Носителот, Црвена, Голема, мултиколирана Леплива Белешка Носителот кој раса специфични Австралиски териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со овој декоративен Држач за Леплива Белешка за денот на Вљубените. Овој Држач За Леплива Белешка е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Забележи! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со столбови и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Овој Држач За Леплива Белешка е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Држи лепливи белешки.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Artwall "Elephant " Отстранлив uralид uralид uralидал од Мајкл Крејс е рачно изработен со The Signature "Artappealz " технологија, �

Доживејте луксуз на оригинална кожа со чудо на девојчето нација Suede Moccasin Slipper Овие стилски влечки се при�

Чекор елегантно во вечерните часови со улицата Магнолија по лесна Со деталите инспирирани од змијата и�

Слатки соништа, сладок стил во оваа 2 парчиња и краток сет од тајни богатства Удобен и стилски сет, соврш�

Затворање на влечење Вклучува 1 врвот на вратот со долги ракави и 1 супер мек пант за спиење...

Забавен, TwirlTastic изглед за училиште или само игра . сето тоа е добро со оваа симпатична облека со здолништ�

Земете повеќеслојни презентации заедно во вашиот џеб со овој Miroir Mini проектор, во кој има вградени звучн�

Без разлика дали вашето дете е во првата сезона или веќе risingвезда во подем, а 1 Active Wear ќе ја однесе својат�

Овие фото рамки можат да бидат персонализирани бидејќи можете да поставите своја незаборавна слика во �

Скршете пот во стил со овие женски хеланки за перформанси на Capri од Авиа Тие се влага за да ве одржат ладн

Чувајте го тој класичен удобен стил и удобност да одат со Skechers d'lites играјте на чевли Нежните Требук кожа

Please wait...