0
clear
  • Пристап Покрие Лома Дијамант Плоча Тешко Преклопување Тоне Покритие АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА
  • -20%
  • -20%
Пристап Покрие Лома Дијамант Плоча Тешко Преклопување Тоне Покритие АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА

Пристап Покрие Лома Дијамант Плоча Тешко Преклопување Тоне Покритие АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно е да се пристапи со отворање на задната врата, да се достигне внатре и да се повлече кабелот од страната на возачот задниот дел на капакот што ги ослободува автоматските брави од секоја страна, па сега можете едноставно да ги преклопите 2-те делови кон кабината на камионот. ЛОМАКС се залага за низок профил и максимална безбедност и токму тоа ви го даваат. Капакот првично се инсталира со 4 стеги од секоја страна така што нема дупчење на креветот на камионот и додека го затворате капакот јазичињата на бравата на капакот во јазичињата на шините за да го прицврстите секој панел и кога ќе го повлечете конечниот панел надолу автоматски се заклучува на своето место.Овој дизајн со низок профил тоно капак нуди супериорна заштита во комбинација со редефинирана индустриска разноврсност. Дополнително, можете да ја отворите и затворите задната врата без да го отворите капакот. Ова ви дава делумен пристап до креветот на камионот, но ако ви треба целосен пристап до креветот, само повлечете ја левата страна на преклопениот тон и подигнете се под агол на светлина и целиот капак се повлекува веднаш од шините и повторно се инсталира исто толку лесно. Лесно Се Отвора И Отстранува. Атрактивна Дијамантска Плоча Заврши. Може Да Издржи до 400 килограми. Пристапот Ломакс е изработен од армиран алуминиум и поддржува рамномерно распоредени до 400 килограми и доаѓа со 3-годишна гаранција . Временски услови (кога се користи со заптивка на задната врата што се продава одделно). (рамномерно распоредени).

Главните својства

Избор на купувачот

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак маслинка во близина Полиестерс�

Облечете го вашето возење за да ја претставувате вашата вистинска личност и интереси со капакот на седи

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Онреј 20х20 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловЖивејте Го Ваш

Големина : 2 Препорачана Возраст : 12 Години Биста : 60см / 23,62" Ракав : 32см / 12,60" Горна Должина : 38см / 14,96" Полов�

Лусинда е класичен отворен грб Тоа го прави облеката без напор бидејќи е безвременски стил што оди со сè

Текстура, текстура, текстура не можеме да добиеме доволно од мешаните шевови на овој модерен џемпер од �

Чекор во ова, без граници, сјајни ленти, флоп за јуниори и сигурно ќе заблескате Ниво на ниво од секојдне�

Донесете топло чувство на куќа во вашата кујна со додавање на островот Ходеда кујната во вашиот дом...

Намајли хипстер бикини од дното од социјалниот ангел ставаа масен вртеж на вашиот костим за капење подг

Please wait...