0
clear
  • Пристап Покрие Лома Дијамант Плоча Тешко Преклопување Тоне Покритие АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА
  • -20%
  • -20%
Пристап Покрие Лома Дијамант Плоча Тешко Преклопување Тоне Покритие АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА

Пристап Покрие Лома Дијамант Плоча Тешко Преклопување Тоне Покритие АГР-Б Одговара изберете: - ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, - ГМЦ СИЕРА

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно е да се пристапи со отворање на задната врата, да се достигне внатре и да се повлече кабелот од страната на возачот задниот дел на капакот што ги ослободува автоматските брави од секоја страна, па сега можете едноставно да ги преклопите 2-те делови кон кабината на камионот. ЛОМАКС се залага за низок профил и максимална безбедност и токму тоа ви го даваат. Капакот првично се инсталира со 4 стеги од секоја страна така што нема дупчење на креветот на камионот и додека го затворате капакот јазичињата на бравата на капакот во јазичињата на шините за да го прицврстите секој панел и кога ќе го повлечете конечниот панел надолу автоматски се заклучува на своето место.Овој дизајн со низок профил тоно капак нуди супериорна заштита во комбинација со редефинирана индустриска разноврсност. Дополнително, можете да ја отворите и затворите задната врата без да го отворите капакот. Ова ви дава делумен пристап до креветот на камионот, но ако ви треба целосен пристап до креветот, само повлечете ја левата страна на преклопениот тон и подигнете се под агол на светлина и целиот капак се повлекува веднаш од шините и повторно се инсталира исто толку лесно. Лесно Се Отвора И Отстранува. Атрактивна Дијамантска Плоча Заврши. Може Да Издржи до 400 килограми. Пристапот Ломакс е изработен од армиран алуминиум и поддржува рамномерно распоредени до 400 килограми и доаѓа со 3-годишна гаранција . Временски услови (кога се користи со заптивка на задната врата што се продава одделно). (рамномерно распоредени).

Главните својства

Избор на купувачот

Нашата модна колекција Scrubstar "Botanic Beauty " Printed Vвратот на вратот се карактеризира со врзување на вратот, хор

Црево за празнење на ладилник A / C Глобал 4813821 A / C ладилник црево за празнење се вклопува Изберете : 2008 Ford T

Име на типот на спецификации : Сет за мебел за внатрешен двор, сет за разговор за внатрешен двор, плетен т

Секоја сезонска гума, Cinturato P7 цела сезона е дизајнирана за употреба на возила за изведба и им нуди на воз�

Практична летна сандала, нола по лесна улица ќе биде вашиот стил на одење што ќе го носите повторно и пов

Со вклучен засадувач на садови, оваа вештачка бамбус дланка е совршено парче за да додадете природно чу�

Ultra Accents ultra Cover 2x обезбедува извонредна покриеност, овозможувајќи ви да ги завршите вашите проекти за по�

Кристално светло течноста природно со вкус на пијалок од лимонада е вкусно овошен пијалок за да ве нате�

Овој фустан за сончање на минија од Midi Chemise од тајни богатства е направен со супер мека ткаенина од рајон

Забавен, TwirlTastic изглед за училиште или само игра . сето тоа е добро со оваа симпатична облека со здолништ�

Синџирот со брада од Поглавје 6 'ви го олеснува активирањето на вашите уреди Пакетот доаѓа со ланец со бр

Дајте ја вашата гушкачка loveубов овој неверојатен ангажман на дијаманти со квадратна рамка со тркалезни

Направени со нашиот најудобен тексас, овие славни розови средни тешки фармерки го имаат целото истегну�

Без разлика дали вашето дете е во првата сезона или веќе risingвезда во подем, а 1 Active Wear ќе ја однесе својат�

Освежете го вашиот простор со овој пар на панелот за завеси со суптилен сеопфатен дизајн Заглавието со �

Оваа модуларна алатка за прицврстување на приклучокот Vericom® CAT6 A / CAT7, нуди алатка за прицврстување на пр�

Please wait...