0
clear
  • Крпа Кендис Шарени Памук Тркач Килим, Тиркизна Мулти, 2 '3 12'
  • -20%
  • -20%
Крпа Кендис Шарени Памук Тркач Килим, Тиркизна Мулти, 2 '3 12'

Крпа Кендис Шарени Памук Тркач Килим, Тиркизна Мулти, 2 '3 12'

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Текстилна Уметност Област Килими. Издржлива конструкција, овие Килими се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Стилски додаток за секоја соба. Живописни, трендовски бои ја исполнуваат конструкцијата со рамно ткаење на овие суштински, Американски класици.Партал Килим Колекција. Достапно во повеќе големини. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Висина купот : 0. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

Главните својства

Избор на купувачот

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Компатибилен Со Acura / Integra, 1.8 L VTEC, Црна јакна;Инженер од внатре кон надвор, 8.5 нуди се што некогаш сте сакал

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut...

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни Колекц�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер...

Лесна пп школка за заштита Подлога обложена со пена за удобност Преден ремен систем за затворање Дизајн

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобил�

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Ткаенината за брзо сушење може да се одржува удобна во текот на целиот ден Ребрестата ткаенина што се ко

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Прегрнете ги вашите корени во овие, Сакам Индијана Божур Цвет Дете Фустан Прави прекрасен роденденски п

CSF a / c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние произ�

Please wait...