0
clear
  • Пластична табла за сечење со 2 парчиња Farberware, поставена само во продавница, бојата може да варира
  • -20%
  • -20%
Пластична табла за сечење со 2 парчиња Farberware, поставена само во продавница, бојата може да варира

Пластична табла за сечење со 2 парчиња Farberware, поставена само во продавница, бојата може да варира

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

За дневна подготовка на храна, овој траен сет на табли за сечење е совршен и за сечење и за сервирање. Одборите држат до повторна употреба. Комплетот вклучува : 8inch x 10inch табла за сечење и табла за сечење 10inch x 14inch со црвени агли што не се лизгаат. Аглите што не се на сантопренот не ги задржуваат таблите да не се лизгаат од влажни раце и се двострани за да можете да исечете месо и зеленчук на одделни површини. Не-апсорбирачката, не-порозна површина е нежна на ножеви и нема да има мириси, дамки или штетни бактерии. Безбедна машина за миење садови. Зафаќањето на лизгање обезбедува стабилност и безбедност за време на сечење. Совршено за сечење, копирање и сервирање. Реверзибилна површина за сечење. Сет вклучува : 8-инчен X 10-инчен табла за сечење и 10-инчен X 14-инчен табла за сечење. Ограничена гаранција за живот. Безбедна машина за миење садови. Пластична табла за сечење со 2 парчиња Farberware, поставена во продавница, само бојата може да варира : 5278979.

Главните својства

Избор на купувачот

Препорака за колокација : Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и чевли имате дневен изглед бе

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Уметник : Жан Плутсубјект : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галер

Историскиот хотел Дел Коронадо зазема централна сцена во оваа слика на Сценско Сан Диего Позната како н

Добредојдовте на лдисо бренд производи Нашите производи го разубавуваат вашиот живот, тоа ќе ви донесе

НАПРЕДНО УПРАВУВАЊЕ СО МОТОРОТ 0204 FORD FOCSVT 2.0 LL4 КРАТОК RAM ДОЗА ПОЛИРАН AEM 22451 P Полиран Систем За Внесување К

Тоа е мојата 2Та Божиќна Маица За Мали Деца со симпатичен златен и црн дизајн на подароци за мало девојче

ЛУКСУЗНИ ЛЕГУРИ 21 22 X9, 5 6 X135 / 6 X139, 7 30 ET 74.1 CB СЈАЈ ЦРНО БЛАНШИРАНО ТРКАЛО LUXXX ЛЕГУРИ 21 22 X9, 5 6 X135 / 6 X139, 7 30 ET 74.1 CB

Duo Pack Space Jam Pez Duo Pack се одликува со диспензери за бонбони на Lebron James и Bugs Bunny од колекцијата Space Jam Pez, плус чет

Јакна за руно на момчињата Ixtreme Совршена јакна за есен и зима! Целосно затворање на патент до средината, �

Панталони Палацо За Жени Висок Струк;Атлетски Каприс За Жени;Комбинезони Со Син Жан За Женски Тексас;Же�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

59 Колкови : 27.76 Колковите : 42.95 Колкови : 29 Големина на дете(см)12 Години Биста : 62 Колкови : 6623 Години Биста : 6

Направена за затворен простор Завршено на предната и назад, така што перницата може да се користи од две

Украсете ги вашите прозорци со панелот за прозорецот Marjorie Овој панел дава изглед кој е класичен и свеж...

1 МИШЕЛИН XZY3 / Мешана Услуга АП 425 / 65 R22, 5 TL 20 165k Периферни Жлебови Доверба На ВозачотОдлична влажна влечн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Aisin моќ прозорец регулатор собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и из

Oil Seal Fits : 5158 Alfa Romeo 1900, 5157 Alfa Romeo 1900 C, 5463 Alfa Romeo Giulietta, 5862 Alfa Romeo 2000, 6268 Alfa Romeo Giulia, 6268 Alfa Romeo Giulia Sprint, 6267 Fiat 600 D, 6668 Al

Кристално Светло Природно Зачинет Лимон Ледениот Чај Во Прав Мешавина Е освежителен пијалок во кој мож�

Спецификации : Има обратен оптички ефект и дење и ноќе, што обезбедува безбедносно предупредување за ве

Овој стилски комплет од 2 дрвени столчиња за двор има безвременски дизајн Столчињата одговараат на сите

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Нерѓосувачки Челик Полиран W / Четкан Центар Црн Ipпозлатен 8mm Бендовој Стручно Дизајниран Накит : Прстен�

Опрема За Штипки За подесување жици, Запчаници За Гитари Метал 18 парчиња Издржлив Термин Употреба 1 : 15 З�

Опис r r.Погоден За кучиња за кученца, најдобро џвакање кучиња, подарок за играчки за обука Отскокнување �

Опис Ова е збир на мерни чаши, кои се направени од висококвалитетни материјали, издржливи и можете да би�

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Слој нагоре, подготвен и полиран близнак поставен од Wonder Nation има кардиган и ками резервоар Супермекото �

Please wait...