0
clear
  • Жените Со Еднобојни Истурени Костими За Капење V Вратот Костим За Капење Со Единечни Гради
  • -20%
  • -20%
Жените Со Еднобојни Истурени Костими За Капење V Вратот Костим За Капење Со Единечни Гради

Жените Со Еднобојни Истурени Костими За Капење V Вратот Костим За Капење Со Единечни Гради

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Dewadbow од пазарот Joybuy.Жените Истури Костими За Капење, Еднобојни Бикини Сет, V Вратот Костим За Капење, Еден Гради Тенки Рамо Ремен Костим За Капење. Големина шема. Големина (см). С Биста : 72-80 Половината : 60-66 Колкот : 78-86 . М Биста : 80-88 Половината : 64-72 Колкот : 86-94. Л Биста : 88-96 Половината : 70-76 Колкот : 94-102. Големина (инч). С Биста : 28.35-31.50 Половината : 23.62-25.98 Колк : 30.71-33.86 . М Биста : 31.50-34.65 Половината : 25.20-28.35 Колкот : 33.86-37.01. Л Биста : 34.65-37.80 Половината : 27.56-29.92 Колкот : 37.01-40.16. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 3. 1 инч = 2,54 см ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Име : Женски бикини. Пол : Жени, Девојче. Материјал : Полиестер. Боја : Цврста боја. Големина : С/М/Л . Содржина На Пакетот. 1 поставете бикини . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : полиестерската ткаенина е мека, дише и добра во текстура, лесна и удобна за носење и носи добро искуство при носење. Боја : Класична еднобојна, заводлива и сеопфатна, убедена е дека секогаш постои соодветен избор за вас. Јака : дизајнот На обликот V-вратот прикажува шармантна линија на градите и ја истакнува романтичната женственост на носителите. Специјалност : тенкиот ремен за рамо со Едно гради им носи на носителите поголема свежина и добро искуство при носење. Пакет Вклучени : 1 сет бикини костими за капење. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Нема белење. Висат сува.

Главните својства

Избор на купувачот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црн

Совршено акцент на кој било простор за живеење со стилската колекција на килими во областа Дуеро од Мох�

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Со асортиман на големини и стилови, како ш

Уметник : Carolee Vitalettisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

Стилски и моден дизајн ве прават повеќе attractive1.90" Ракав : 66cm / 25.41" Должина : 65cm / 25.Стил : Секојдневен, Секојд

Кликнете овде ако ви треба помош за наоѓање на вистинскиот филтер!Филтрите за воздух со премиум Штитник

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галер�

Детско место бебе девојче леопард тематски плетени 3 пакувања, големини 024 месеци се мијат внатрешно мие

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕид Ла БоринквенБеј е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни умет

Жичените слушалки ви овозможуваат опкружувачки звук и извонредно искуство со игри Со интелигентно нам�

Разновиден стил, современи метални украси и обликувани удобност на крокодите Што повеќе може да побара

Heanан хеланки се толку внатре, а вашето мало девојче ќе тренд на десно со овој пар од Wonder Nation Овие Jeggings има

Please wait...