0
clear
  • Тио Начо Пакет Кокосово Масло: Шампон, Регенератор и Третман - Вредност од 3
  • -20%
  • -20%
Тио Начо Пакет Кокосово Масло: Шампон, Регенератор и Третман - Вредност од 3

Тио Начо Пакет Кокосово Масло: Шампон, Регенератор и Третман - Вредност од 3

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тио Начо ултра хидратациониот систем со Пакет пакет од органско кокосово Масло вклучува Шампон, Регенератор и Третман. Неговите формули со состојки од природно потекло и матичен млеч ја подобруваат убавината на сите типови коса. Неговата формула продира во вашата коса за да закрепне 100% од изгубената хидратација од првата употреба. Исто така, ја штити косата од УВ зраци и се бори против витканата коса. Покрај тоа, матичниот млеч е познат по својата хранлива моќ што ја зајакнува вашата коса. Почувствувајте ја вашата коса хидрирана, сјајна и мека од коренот до краевите Со Ултра Хидратација Tio Nacho®. Со состојки од природно потекло Како Органско Кокосово Масло (за хидратација и природна состојба на косата, Матичен Млеч (за негување на косата) и Марсела (за заштита на косата од оксидативен стрес). Со органско Кокосово Масло И Матичен Млеч. Продира во вашата коса за да закрепне 100% од изгубената хидратација од првата употреба. Заштитува ОД УВ зраци. Се бори против витканата коса. Ја хидрира и природно ја уредува косата за да направи вашата коса да се чувствува хидрирана, сјајна и мека од коренот до краевите. Ја одржува вашата коса силна и негувана.

Главните својства

Избор на купувачот

Тема : Пејзансл : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна уметно�

Добијте печење оваа празнична сезона во овие семејни семејни пижами! Овој сет вклучува врв со долг рака�

Овој фустан за сончање на минија од Midi Chemise од тајни богатства е направен со супер мека ткаенина од рајон

Синџирот со брада од Поглавје 6 'ви го олеснува активирањето на вашите уреди Пакетот доаѓа со ланец со бр

Дајте ја вашата гушкачка loveубов овој неверојатен ангажман на дијаманти со квадратна рамка со тркалезни

Оваа прекрасна деца кои играат хокеј во зима III платно уметност се печати со највисок квалитет на мастил

Кристално светло течноста природно со вкус на пијалок од лимонада е вкусно овошен пијалок за да ве нате�

Слатки соништа, сладок стил во оваа 2 парчиња и краток сет од тајни богатства Удобен и стилски сет, соврш�

Елегантен изглед за лето, колекцијата Zaidda By Journee Оваа сандала Tлента има мека веганска кожа и поставена в

Овде воведете ја ткаенината на една парчиња маснотии од квартал на Вејверли инспирации, со живописен ди

Само мојата големина сега е JMS од Hanes Womensенски плусголемина Cool DRI Performance Scoopneck резервоарот ве одржува суво

Сетот за керамички прибор за лесна нега со лесна нега комбинира стил, технологија и вредност во високок�

Ново одобрено од мене : Играта : Минион Мајхем стане презир на Меј Мастер Гру, додека тој тргнува на сериј

Чевлите за работа што не се лизгаат во Tred Safe можат да го задржат вашиот став безбеден во зафатени кујни, �

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Оваа јакна од камиони за камиони од Georgeорџ е совршено парче за да го завршите вашиот секојдневен обичен

Име на типот на спецификации : Сет за мебел за внатрешен двор, сет за разговор за внатрешен двор, плетен т

Колку и да везат starsвездите на полноќното небо, овој прекрасен вечен бенд има 465 бели кубни цирконија кам

Овие релаксатори на половината на кањонскиот гребен, плетените панталони, ќе ве одведат од работа до де�

Забавен, TwirlTastic изглед за училиште или само игра . сето тоа е добро со оваа симпатична облека со здолништ�

Celebrity Pink Women's Corduroy Fasure е совршен додаток на вашата есен / зимска модна гардероба! Направено со прилагодли�

Плетени комбинезони и мета ја чуваат покриена за време на игра и пошироко од шарен печатење на Minnie Mouse за

DEN 335.84

Иконска силуета со модерен пресврт Хазел од Бринли Ко Ги погодува сите вистински акорди со својот забел

Со три начина за носење, Smart & Sexy Women's Sime Sime Convertible PushUp Swim Top е разноврсен како и вашиот летен стил Без разли�

Ultra Accents ultra Cover 2x обезбедува извонредна покриеност, овозможувајќи ви да ги завршите вашите проекти за по�

Најдобриот проток на проток над земјата на базен за земја за 18 'x 9' x 48 "Правоаголни базени е дизајнирано д

Се борите да ја пронајдете мотивацијата да го погодите судот за таа соло практика? Фрли на пар и 1 солза к

Please wait...