0
clear
  • Модвеј Колинс Тафтувана Целосна Ткаенина И Дрвена Глава Во Црна Беж
  • -20%
  • -20%
Модвеј Колинс Тафтувана Целосна Ткаенина И Дрвена Глава Во Црна Беж

Модвеј Колинс Тафтувана Целосна Ткаенина И Дрвена Глава Во Црна Беж

DEN 1519.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внесете модерен стил во спална соба за тинејџери или декор за спална соба за гости со ретро детали и органска organетика На Тафтуваното Дрво Колинс Полна Глава. Инспириран од стилот на средината на векот, оваа тапацирана глава има класичен дизајн со тафтувани копчиња врамен во богато зрно дрво. Прилагодувајќи се на речиси секоја тема за декор со опција за заменливи рамки за кревети, оваа глава со целосна големина е компатибилна со колекциите На рамки За кревети Били и Марго за прилагоден изглед што е лесно заменлив. Оваа дрвена глава има густа подлога од пена, тапацир од ткаенина и цврста конструкција од гумено дрво и МДФ за трајна издржливост. Освежете ја вашата спална соба со прилагодлив мебел за спална соба. Потребно е собрание. ДРВЕНА ГЛАВА - донесете ретро модерен стил и дизајн од средината на векот во спална соба за гости или тинејџерска соба со оваа целосна глава со тафтување со копчиња, тапацир од ткаенина и заоблена дрвена рамка. ЗАМЕНЛИВИ ОПЦИИ ЗА РАМКА ЗА КРЕВЕТ - оваа глава со целосна големина е компатибилна со колекциите На рамки За кревети Били и Марго, овозможувајќи му да се прилагоди на вашиот личен стил на дизајн за сопствен изглед. Тапацирана ГЛАВА - Изработена со издржливо гумено дрво и МДФ, оваа тафтувана глава е обложена со ткаенина и пена, создавајќи неутрална позадина за различни стилови на постелнина. ЦЕЛОСНА ГЛАВА-Ажурирајте ја вашата соба со удобен сон и модерен стил на прилагодлив мебел за спална соба. Потребно е собрание. Димензии : 57 "W x 1.5" d x 19.5 " H.

Главните својства

Избор на купувачот

Златен акцент на акцентот Овој градите со акцент со два фигури нуди претерана класична форма со своите �

Ангела Целосна / Кралица Перформанси Кадифена ГлаваМОД6210 Прилагодете го вашиот главен апартман или пр

Создадете забава каде било и во секое време со сетот за подароци Маргаритавил Овој сет прави одличен Бо�

Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фото

Карактеристики 0, 5 во Вози х 0.31 во 4 во Хексадецимален Возач тие се направени од висококвалитетна легура

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Мини Џебното Списание на ц Р Гибсон има црна вистинска врзана кожна покривка со 192 страници со боја на сл

Прославете го есента и традиционалниот мексикански празник ден на мртвите со трајни и апсорбирани мреж

Мултимодниот 62,5 / 125 Дуплекс Кабел за Лепенка Со Влакна е прекинат со еден lc (машки) конектор и еден st (маш�

Душеците за Вежбање theraband® се дизајнирани со нов и подобрен материјал за да обезбедат максимална аморти

Џулијано Мамели ви носи стилски и убав накит што ќе го обожавате да го носите за секоја пригода Џулијано

Завиткајте го вашето бебе во пелена која е 2 пати помека И # 1 Избор на болници, медицински сестри и родите

РОД, СТРГ ЛНКГ ОТР Вратоврска Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја : Природно...

Освежете го вашиот простор со овој пар на панелот за завеси со суптилен сеопфатен дизајн Заглавието со �

Please wait...