0
clear
  • Пенка+опрема Организатор за десктоп за десктоп, Арктик Вајт, 6-пакет
  • -20%
  • -20%
Пенка+опрема Организатор за десктоп за десктоп, Арктик Вајт, 6-пакет

Пенка+опрема Организатор за десктоп за десктоп, Арктик Вајт, 6-пакет

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте ги вашите книги организирани и лесно на дофат со тоа што ќе ги чувате во нашата корпа за книги на пенкало+. Нашите канти за книги се дизајнирани со странични страни што ви овозможуваат да поврзувате повеќе канти заедно и да создадете цврст простор за складирање на книги. Канти за отпадоци се комплетни со рачки со лесна зафат, кои се совршено големини за големи и мали раце и нудат погодност за носење сет на книги во агол за читање, а потоа назад во просторот за складирање кога заврши бесплатното читање. Со длабочина на ентериер од 14 инчи, можете погодно да ги вклопите и повисоките книги и папките со датотеки со големина на букви. Плус, опциите за светла боја се идеални за организација на STEM или Steam. Читањето и организацијата одат заедно рака под рака кога ја имате нашата корпа за книги за пенкало+опрема. Пенка+опрема за пластична десктопска книга за десктоп Бин, Арктик Вајт, 6-пакувања : Големите канти се дизајнирани за подлабоки полици и работна површина од 15 инчи . одговара на хартија за записи, датотеки со големина на букви и папки и големи списанија. Поврзете неколку канти заедно за максимална стабилност. Направено од цврста пластика отпорна на капка. Предни и задни рачки за лесно зафаќање, дури и со малку раце.

Главните својства

Избор на купувачот

Пристигна вашиот следен врв на датум! Дизајнирано со трендовски детали и вклопување во фигура, без гран�

Дали сакате да ги исплашите вашите гости како психотичен кловн на забавите за Ноќта на вештерките? Начи�

Уметник : Габриел Мекклур Предмет : Кујнски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан�

Метал биро систем дизајниран специјално за објекти Без отсјај, полипропиленски ракави со цврсти рамки �

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Time и Tru Korie Hobo Bag е софистицирана чанта за хобо со детали Оваа торба е направена со кожни кожни материјали

Овој Тренд Меѓународен Рик И МортиНаслов Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висок

Ли Прецизност Куршум Големина Умре Комплет .314 Стандард 7 / 8 "х 14" Теми 90044 р р Ли .314 Комплет За Големина На �

Овој освежувач на воздухот За Вентилација На Автомобилот Во Февриз не само што ги елиминира мирисите, т�

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со ис�

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Сантос ЈУНИОР Од Визари терф фудбалските чевли Се одлични за девојчиња и момчиња Со големини од 8с Мало �

Следете ја температурата на отворено и донесете ја личноста во вашиот градинарски простор со овој терм�

Природните коцки за бебиња се iousубопитноста што бебето ќе сака да џвака и истражува Со дрвени коцки за з

Овој побудувач за заклучување на вратата претрпе обемно тестирање за квалитет и безбедност за да обезб�

Link2 Home 900 LUMEN LED Надворешен Сензор За Сончево Движење Безбедносно Светло со Технологија На Фотоелементи В

Овој Тренд Меѓународен Ворнер 100 годишнинатаЛуни Мелодии Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, ра�

Со својот привлечен принт, Оваа Машка Машка Дигитална Пикселна Кошула За Голф Е модерен и функционален �

По долго време на море и многу денови грабежи, може да биде тешко да изгледате најдобро, нели? Облечете Ј�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Подигнатиот Градинарски Кревет Од Изразите во Дворот ви дава совршено место за одгледување на вашите о�

Забавувајте ги вашите гости со оваа осветлена Декорација на надувување на воздухот Мавтајќи Дедо мраз �

Роберто Кавали Очила За Сонце Боја : Сива Форма : Правоаголна Ширина на објективот : 54 мм Мост На Објектив

Дураго има богата историја во производството на резервни автомобилски производи Компанијата е основан

Плано Калапи Торбичка За Носење За РиболовШума Зелена, Кралска СинаПлатноРачка, Лента За Рамо 9,5 "Висин�

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

Добијте паметен изглед за интервјуа, презентации и забави за вечера, исто така, со станот на широко расп�

Прославете ја мама, прославете ја пролетта со ласкав, луксузен сет за спиење на мат сатен Ineенската наме

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Please wait...