0
clear
  • Продолжување На Портата За Миленичиња Petz Petz, 24
  • -20%
  • -20%
Продолжување На Портата За Миленичиња Petz Petz, 24

Продолжување На Портата За Миленичиња Petz Petz, 24

DEN 800.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добијте поголема покриеност и безбедност со Комплетот За Продолжување На Petz Primetime. Таа работи како самостојна порта самостојно. Обидете се да го прикачите На Портата За Конфигурирање Од 360 Степени, продадена одделно, за да ја направите поширока. Користете ги овие панели за порти за кучиња за да создадете големо пенкало за играње. Тие се исто така корисни за блокирање на пристапот до малите ходници и вратите. Ова продолжување на портата за миленичиња опфаќа отвори до 48" во ширина самостојно. Вклучени се сите потребни делови и алатки, што го прави склопувањето лесно и брзо. Гумените влошки на дното на секоја нога спречуваат лизгање и ги чуваат подовите безбедни од гребнатини. Чувајте ја оваа порта при рака за да чувате домашно милениче на сигурно место додека сте далеку од дома. Се преклопува за лесно складирање кога не се користи. Направено од дрво со атрактивна завршница, ќе ги надополни повеќето подови и декор. Комплетот За Продолжување На Petz Primetime е лесен и лесен за преместување. Комплет За Продолжување на Petz Primetime : 100% дрвен. Прекрасно завршено дрво го надополнува секој декор. Гумените влошки спречуваат гребење на подовите. Се преклопува за складирање за неколку секунди, лесен за лесна употреба. Специјална шарка за бескрајни можности за задржување. Сите алатки вклучени за да се соберат за неколку минути. Лесно се прицврстува На Портата за Конфигурирање Од 360 Степени 24 за да направи дополнителни сопствени конфигурации и големо пенкало за играње. Опфаќа отвори до 48" широк. Продолжувањето на портата за миленичиња може да се користи како мала бариера самостојно. Чува миленичиња во безбедни области додека сте отсутни. Блокирајте несакан пристап до одредени простории по потреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Довод На Моторот Колектор Заптивка Постави Внесување На Моторот Колектор Заптивка Сет Одговара : 1995.200020

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Најдете совршена комбинација на мода и функција со панел за завеси За затемнување Кара Овие прекрасни п

ФелПро е неприкосновен водач на морски заптивки со посветена технологија за запечатување на моторот за

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

Тетрапро Чипсот во Боја обезбедува напредна исхрана за остроумниот чувар на риби Оваа нутритивно урамн

Додадете треперливи детали во вашата облека со овој прекрасен прстен Овој атрактивен прстен прикажува

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Искористете го максимумот од вашиот трпезариски простор со Сора Дрво 3Парче Шалтер Висина Јадење Во соб

Бравадо Го Дизајнира Градникот За Нега На Сладок Грашок Розова Лимонада Градникот За Нега На Сладок Гр�

Секира спреј за тело за жени Анархија за неа 4 мл е женска мешавина од пенливи овошни ноти како што се јаб

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Со својот привлечен принт, Оваа Машка Машка Дигитална Пикселна Кошула За Голф Е модерен и функционален �

● Материјал : Алуминиумска Легура ① Статичка Ефикасност НА МППТ : 99,5% Инверторот има вградено максималн

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

Gemshell® е транспарентен, стилски, тенок случај со иновативна двослојна периметарска заштита дизајнирана

Ова е Компатибилен МОНОХРОМАТСКИ Тонер NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (ЗДРАВО ЦРН ТОНЕР) кој работи со с�

Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачките Динамичен 36543007 Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачки�

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Димензија : една големина одговара на сите мажи и жени.) Големина на чевли Една Големина 3439 големина : Едн

Карактеристики : Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и пра�

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја...

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврди

Центрични Делови Диск Сопирачка Ротор P / N : 121.22009 Центричен C Tek Кочница Ротор, #12122009 Одговара Изберете : 20

LED светилка за општа намена составена од алуминиумска рамка од матрица и дифузор за поликарбонат Телата

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус Искрено се надеваме дека ќе ви се до

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Please wait...