0
clear
  • Топка, Замрзнувач Тегли, Пластика, Сива, оз, пакет
  • -20%
  • -20%
Топка, Замрзнувач Тегли, Пластика, Сива, оз, пакет

Топка, Замрзнувач Тегли, Пластика, Сива, оз, пакет

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Топката® Замрзнувач Тегли погодно магацинот за ефикасно складирање и подобрена организација за време и по употреба. Капакот со притискање надолу создава херметички заптивка за да се осигура дека вашата храна останува свежа и има удобен прозорец за лесна видливост. Пополнете линии на страната на теглата помагаат да се спречат неуредни прелевања поради проширување на храната за време на замрзнувањето. Овие тегли за миење садови се дизајнирани за лесно собирање и чистење и се без БПА, така што вие и вашите најблиски можете да ги користите со мир на умот. БЕЗБЕДЕН ЗАМРЗНУВАЧ И МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : овој предмет е безбеден за замрзнување и машина за миење садови, што го прави идеален за повеќенаменска употреба и лесен за чистење. ХЕРМЕТИЧКИ КАПАК : херметичкиот капак го задржува кислородот надвор, за да се осигура дека вашата храна останува свежа додека не сте подготвени да ја користите. БПА-БЕСПЛАТНО : Теглите за Замрзнување се без БПА, така што вие и вашите најблиски ќе можете да ги користите со мир на умот. СОВРШЕНИ за СКЛАДИРАЊЕ : Теглите се дизајнирани да се гнездат кога не се користат, за лесно, просторно ефикасно складирање. КАПАЦИ СО ПРОЗОРЦИ : Капаците Со Прозорци ви овозможуваат лесно да ја видите содржината на храна во теглата без да ја отворите. ДИЗАЈН НА РЕДЕЊЕ : иновативната квадратна форма на теглата овозможува ефикасно редење, складирање и организација на замрзнувачот. Не е безбедно за конзервирање.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Апстрактна графитисубјект : пејзажапелатива : модерен и современ проитивен Тип : Галеријаобви�

ОдиДелови Доживотна Гаранција Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедно�

Сезона : Лето : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Печатење Јака : Кв

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики :

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам Дете Бебе Дево

• Искусете ја целата нова авантура со легендарен карактер од светот на Роблокс • Измешајте ги и совпаѓ�

Овие влечки ќе обезбедат многу разноврсност! Целиот оригинален велур горниот дел со ладно крзно од крзн

66% најлон; 30% полиестер; 4% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само нехлорно белило кога е потребн�

18" должина : 42см / 16 Лабаво вклопување, секојдневни широки панталони за нозе, специјален висок струк, секо

Постојат три големини за вашиот избор.3", Погоден За Возраст : 06 Месеци (Прибл.Текстура за дизајн на ѓон шт

Академски опрема за честитки за возрасни Унисекс училишни чевли Овие елегантни чевли имаат стилски диз

Колекцијата за сонце на сонцето „Кристијан Сириано“ дава украсни детали и има облици на лесна облека и

Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус Искрено се надеваме дека ќе ви се до

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање Со нашата најсов

Текстура, текстура, текстура не можеме да добиеме доволно од мешаните шевови на овој модерен џемпер од �

Карактеристики на нашето LED светло за рамен панел . ✔ Избирање на CCT LED рамен тавански светло на таванот �

Please wait...