0
clear
  • Добро Ткаени Валаби Авалон Модерен Тркач Килим, Црвено
  • -20%
  • -20%
Добро Ткаени Валаби Авалон Модерен Тркач Килим, Црвено

Добро Ткаени Валаби Авалон Модерен Тркач Килим, Црвено

DEN 799.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис. Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајнирани. Слободен проток, модерни, цветни и геометриски обрасци се вткаени во непцето на топла, неутрална слонова коска и беж, со живописни бои на тонот на скапоцен камен за да ја оживеат колекцијата. Изработен е од 100 проценти полипропилен, кој обезбедува цврстина и издржливост. Ова предиво е меко, отпорно на дамки и не фрла или бледне со текот на времето. Совршено одговара за луксузниот, но активен животен стил и изграден да трае со години. Добро Ткаени Валаби Авалон Модерен Тркач Килим, Црвено : Стил : модерен, апстрактен, геометриски ленти и точки. Големина : 2'3" х 7 '3" тркач. Боја : црвена, слонова коска, златна и зелена површина килим. Кадифено меко 0,5" куп топлина поставено полипропиленско влакно дава исклучителен текстуриран изглед. Поддршката од 100 проценти од јута е безбедна за дрвени подови. Сите 4 страни на килимот се наредени за подобрена издржливост. Машина произведена Во Турција. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач. Лесно за чистење; не мијте машина; не избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Од комплетни комплети алатки до практични инструменти, при рака има разновиден асортиман, подготвен да

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut П

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Биде

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M 2 SSD Со PCIe Адап�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Автомобил / Dc Полнач Компатибилен ЗА Htc Желба 21 Pro (двојна USB Порта, вклучен Кабел За Полнење Податоци) Црн

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Свесност за менталното Здравје Храбар и Силен Ползавец За Новороденчиња, со зелени срца и стрели...

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Материјал : Полиестер 2 За женска долна облека, постојат опции како машки шорцеви, беспрекорна долна обл�

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Земете го Овој 7 ММ Engер Сече Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен за вашата дама и да ја направат денот пов�

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Прегрнете ги вашите корени во овие, Сакам Индијана Божур Цвет Дете Фустан Прави прекрасен роденденски п

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Голи ЕкоНапред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Пол

Please wait...