0
clear
  • Бензински Алуминиумски Раб P2A 18x8in Сребро Со Машински Исечен Финиш на Лицето, 1880P2A405112S72
  • -20%
  • -20%
Бензински Алуминиумски Раб P2A 18x8in Сребро Со Машински Исечен Финиш на Лицето, 1880P2A405112S72

Бензински Алуминиумски Раб P2A 18x8in Сребро Со Машински Исечен Финиш на Лицето, 1880P2A405112S72

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало. Стручно дизајниран со динамични силуети за секое ново возило да биде издигнато на следното ниво со овие сопствени бандажи . Спортскиот изглед додава уникатна концептуална димензија која го нагласува најновиот изглед во дизајнот. Достапно во широк спектар на завршетоци кои го нагласуваат стилот на дизајнот и е исклучително издржлив, за долготраен добар изглед. Бензинските тркала се дизајнирани да носат тешки товари наиде на возење на автопат. Тркалата се центрични за кадифено непречено возење и тие сместуваат прераспоредување на системите за следење на притисокот во гумите, навртките и капачињата на центарот за лого на бензинот. И тие се дизајнирани да сместат широк спектар на ротори на сопирачките вообичаени за повеќето модерни возила. Бензински Алуминиумски Раб P2 A 18x8in Сребро со Машински Исечен Финиш На Лицето, 1880p2a405112s72 Број На Модел-P2a Производител Број На Дел - 1880p2a405112s72 Шема на Завртки - 5x112 Офсет - 40 mm Заден Простор-6.07.

Главните својства

Избор на купувачот

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња...

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Please wait...