0
clear
  • Новости област за килим со беж, кафеава дневна соба лесна за чистење
  • -20%
  • -20%
Новости област за килим со беж, кафеава дневна соба лесна за чистење

Новости област за килим со беж, кафеава дневна соба лесна за чистење

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Елен е фрорен во дрвена околина на оваа рустикална област килим што потсетува на таписерија. Рамка на папрати го комплетира дизајнот. Беж, кафеава, зелена, сина, 'рѓа. Совршен за ложа или кабина. Кадифен, полипропилен влакна со лесна нега; Вакуум и самото место чисто. Ново место килим (5'3 '' x 7'3 '' овална) ложа беж, кафеава дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен стил на новина со примарна беж сенка и кафеави акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Главните својства

Избор на купувачот

Земете го Овој 7 ММ Engер Сече Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен за вашата дама и да ја направат денот пов�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Супергардз Најквалитетен Заштитник Против Шпионски Екран За Приватност : АнтиМеур, АнтиГребење, АнтиОт

Томи бахама за Неа од Томи Бахама Е Цветен Овошен Гурмански мирис за жени Ова е нов мирис...

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Од комплетни комплети алатки до практични инструменти, при рака има разновиден асортиман, подготвен да

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Лесна пп школка за заштита Подлога обложена со пена за удобност Преден ремен систем за затворање Дизајн

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Please wait...