0
clear
  • Чевли со отпорни на мажите на мажите Тредсафе
  • -20%
  • -20%
Чевли со отпорни на мажите на мажите Тредсафе

Чевли со отпорни на мажите на мажите Тредсафе

DEN 495.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чевлите за работа што не се лизгаат во Tred Safe можат да го задржат вашиот став безбеден во зафатени кујни, изложбени салони или магацини. За Unisex Slip-on Work Shoes, обидете се со Tredsafe RIC. Изберете Tred Safe за сигурни, добро конструирани чевли отпорни на лизгање кои не жртвуваат утеха за издржливост. Овие работни чевли се лесни за чистење и лесни за носење и имаат трајни 100% гумени надворешни страни. Нашиот патентиран дизајн на шара Марк 2 додава уште поголема влечење на стапалата отпорни на нафта и лизгање за вашата безбедност во опасни услови. Може да нарачате целосна линија на работни чевли отпорни на отпорни на лизгање токму тука. Или, за унисекс дизајн на чипка, лажицата Tredsafe! Материјал : Кожа и вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Затворање : Затворање на чипка. Земја на потекло : Увезен. Овие чевли за чипка на мажите се отпорни на вода и се третираат со шкотски кугар за да се спротивстават на истурите и да го олеснат чистењето. Карактеристики : тркалезна пети; Enduropro insole го намалува заморот; надворешна плоча отпорна на лизгање. Tredsafe е лесен избор за потребните работни чевли отпорни на лизгање за униформа за работа. Ендуропро лесните полиуретански нозе се дизајнирани да апсорбираат шок и да го минимизираат влијанието на зглобовите и напрегањето за луѓето кои работат на плочки или бетон. Овој дизајн на Tred Safe има силен и флексибилен горен дел со надворешна плоча отпорна на гума од марка II. Грижа : Избришете чиста.Долготрајни, сигурни чевли отпорни на лизгање со дизајн на чипка, јазици и јака. Нашите 02 Мидли на воздухот обезбедуваат иновативно лесен амортизирање за да обезбедат утеха и да ве одржуваат светлина на нозе. Промиум за квалитетни работи од Tred Safeat Tredsafe, важно е да правиме висококвалитетни, долготрајни чевли за луѓе кои зависат од нив во текот на долгите часови на работа.

Главните својства

Избор на купувачот

Добијте паметен изглед за интервјуа, презентации и забави за вечера, исто така, со станот на широко расп�

Следете ја температурата на отворено и донесете ја личноста во вашиот градинарски простор со овој терм�

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна д�

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

Уживајте во 7 стапки Точка бор Целосна Претходно осветлена Елка со својот класичен дизајн На Новогодишн

Симбол на вашата вечна посветеност, овој моден прстен е шармантен изглед што таа ќе го сака Овој привлеч

Уметник : Габриел Мекклур Предмет : Кујнски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан�

Опремете го вашиот современ дом Со Зелената Декоративна Библиотека Од 4 Нивоа Фурино Оваа модерна едини

Карта на Калифорнија 1896 година за циклуси, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметни

Пристигна вашиот следен врв на датум! Дизајнирано со трендовски детали и вклопување во фигура, без гран�

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со ис�

Time и Tru Korie Hobo Bag е софистицирана чанта за хобо со детали Оваа торба е направена со кожни кожни материјали

Оваа многу стилска порцеланска чинија со глупак доаѓа со пар црни стапчиња за јадење Можете да го корис�

Винзор има импресивна количина на боја и одржува остар раб за остри линии и детална работа Прецизен дел

Овој освежувач на воздухот За Вентилација На Автомобилот Во Февриз не само што ги елиминира мирисите, т�

Класичните сандали со рамен грнца се веднаш покачени во кожна кожа Со поставени табани и екстраудобно в

Нашата Колекција Седона е полна со карактер, со дезени кои речиси скокаат од секој килим Оваа колекција

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор T500 Andiamo 100 проценти памук цврст лист : Цврст памучен �

Компатибилен Со 19992014 форд 4.6 Л / 5.4 Л 4вентил мотори, директно завртки во фабрички конектори; Овие калеми с

Овој Тренд Меѓународен Рик И МортиНаслов Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висок

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Покажете ја вашата фигура и стил со заоблени фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара Овој пар и�

Еден пар сандали со лизгачи на Викторија? Гумениот ѓон додава стабилност Овој трендовски елегантен и ши

3 пакет повторно воспоставено Dell 3302650 (3302666 3302667) Цел ласерски тонер кертриџ (принос : 6, 000) за Dell Printers : 2330d, 23

Кул, мирна и собрана! Овие графички врвови од Wonder Nation додаваат совршен поп на пастел во нејзината гардер�

Уметник : Georgeорџ Брукшавсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Овој Тренд Меѓународен Ворнер 100 годишнинатаЛуни Мелодии Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, ра�

Метал биро систем дизајниран специјално за објекти Без отсјај, полипропиленски ракави со цврсти рамки �

Подигнатиот Градинарски Кревет Од Изразите во Дворот ви дава совршено место за одгледување на вашите о�

Please wait...