0
clear
  • Едноставни Дизајни 11.81 Ситна Зачукувана Метална Хромирана Квадратна Столна Ламба Со Бела Сенка
  • -20%
  • -20%
Едноставни Дизајни 11.81 Ситна Зачукувана Метална Хромирана Квадратна Столна Ламба Со Бела Сенка

Едноставни Дизајни 11.81 Ситна Зачукувана Метална Хромирана Квадратна Столна Ламба Со Бела Сенка

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кој подобар начин да додадете малку современ декор отколку да вклучите излив на метален вкус во вашите потреби за осветлување? Зачукувана метална хромирана квадратна основа е совршено поврзана со правоаголна ткаенина во бела боја, за да го комплиментирате вашиот сегашен стил во сите типови соби, почнувајќи од вашата спална соба, до вашата лична канцеларија. Проверете ги сите достапни опции! Едноставни Дизајни 11.81 " Ситна Зачукувана Метална Хромирана Квадратна Столна Ламба Со Бела НИЈАНСА МОДЕРЕН И СОВРЕМЕН ДИЗАЈН : прекрасна метална хромирана зачукувана основа поврзана со острата бела правоаголна нијанса ја прави оваа светилка совршено акцентно парче за вашиот модерен или современ стилизиран простор!. ДОСТАПЕН ПРЕКИНУВАЧ : лесно достапен прекинувач (ротирачки) прекинувач се наоѓа на кабелот на оваа столна ламба за да овозможи брза и лесна функција за вклучување/исклучување по потреба. Светилката е опремена и со кабел за бел приклучок од 5 стапки вкоренет во основата, совршен за простори на кои им треба малку простор помеѓу штекерот и саканата локација на светилката. ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : вкупната големина на производот Е L : 5.12 "x W : 4.33" x H : 11.81 " и тежи 1.43 фунти. Сенката на оваа светилка мери Л : 5.12 "х В : 4.33" х Ч : 6.4 " и е идеална за мали простори!.

Главните својства

Избор на купувачот

Искуството И личниот пристап НА КАТКО кон услугата за клиенти ги натера да станат главен снабдувач на к�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop" Quality

еластични шорцеви за салон за половината женски шорцеви до колена, течни шорцеви за јога,лелеави женски

Џејс Греј претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х17 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, со

Отпорен на гребење назад Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМ

По цени што секој може да си ги дозволи Сакаме срцата да треперат Погоден за секојдневниот живот, забава

Кралот Луј Viii (11871226) Крунисувањето На Кралот Луј Viii Од Франција и Бланш Од Кастилја во Катедралата Ремс, �

10" Должина 71см / 27 Големина М Средни САД 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 110см / 43.03" Ракав79см / 31...

Пумпа За серво Управување Компатибилна со 20072013 BMW 335note : Пумпа За Серво Волан (ЛУК LF30); не за автомобили Со

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом dã © со едноставно цветно цветно цветно цвеќе "Флора�

Функција : Три дел компонента кутија, тврда пластична предна и задна кутија на браник и мека силиконска

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем 1

35 '' Големина : Xlarge : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 128 CM / 50 Грижа за облека : Машинско миење / Миење на рацет�

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Дозволете им на сите да знаат колку е неверојатно вашето семејство со нашето да, баба ми е прилично прек�

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Светла Самурајска Душа Двоен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвали

П2 : Дали ќе се намали или избледи? А185 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи

Прецизни Детски / Детски Фудбалски Шорцеви Со МикроЛенти Одличен квалитет официјален производ 100% Поли

Произведени Со Издржлив Сјај Полипропилен (ДГП) Изработена Од Издржлив Сјаен Полипропилен( ДГП), првата

Сали Сватленд претставува зачудувачки 20x20 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насло�

Жените Мода Печатени Повик КругВратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1 Карактер

Лесно се прилепува на секоја метална површина Карактеристики светла, привлечна боја Нашите магнети има

Please wait...