0
clear
  • Нордиска Опрема Джинджифилово Куќа Дует Тава, Леано Алуминиум, Чаша Капацитет, Сребро
  • -20%
  • -20%
Нордиска Опрема Джинджифилово Куќа Дует Тава, Леано Алуминиум, Чаша Капацитет, Сребро

Нордиска Опрема Джинджифилово Куќа Дует Тава, Леано Алуминиум, Чаша Капацитет, Сребро

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашата дуетска тава за Джинджифилово од Нордиска Опрема е направена од 2 куќи украсени со слатки покриви со ќерамиди, чудни прозорци, шармантни оџаци и ситна облека. Изработени од леано алуминиум, овие мали куќи излегуваат секој детал. Нелеплив слој направен без ПФАС, чистењето е цинк. Украсете со кралска глазура, бонбони или прашина или шеќер во прав, оваа торта ќе биде убава колку што е вкусна. Овие се совршени и за подароци за Време на Празниците! Гордо направено Од Нордиска Опрема, семејна компанија. Димензии : 12.6 "х 6.6 " х 3.5". Материјал : Леано Алуминиум. Леаниот алуминиум е супериорен топлински проводник за рамномерно загревање, печење, заруменување и производство на детални колачи. Капацитет : 5 Чаши. Боја : Сребрена. Рачно миење во топла вода со сапуница. Не се препорачува употреба на машина за миење садови, бидејќи може да го скрати животниот век на нелепливата обвивка на вашата тава. Нелеплив за лесно ослободување и чистење. Метални прибор, перничиња за чистење и абразивни средства за чистење не треба да се користат на нелепливи површини.

Главните својства

Избор на купувачот

Уникатните мазни челични завари на линк и прекрасната комерцијална конструкција од хромиран челик ви д

Лизгајте за лесно вклучување / исклучување и удобност плетете го горниот дел од мрежата за удобност за д

Долината ШЕНАНДОА ВТОРА, Објавена од Ганго Изданија, Уметност Од Алан Хаузенфлок Оваа прекрасна уметно�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Без Ракави Јака : V вр

Сензорот ЗА Брзина НА ТРКАЛАТА ABS ABS се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите ЗА OE за �

5" Широк х 64 " Долг, Мек Бел, Мазен (FCX30564 WH) прозорецот е до т да не е длабок 2 инчи за да се инсталира s prtil вна�

Комплет за компресор а / Ц Р4 6Жлеб Компатибилен со 1994 1995 Шеви К1500 Приградски 5,7 Л 6,5 Л В8 (Со Заден НАИЗМЕН

94" Рамо : 46cm / 18.77" Грб Должина : 74cm / 29.74" Bottoms Должина : 111cm / 43.46" Половината : 100cm / 39.58" Половината : 80см / 31.80" Грб

Добијте поголема покриеност и безбедност со Комплетот За Продолжување На Petz Primetime Таа работи како самос

И пристојна дебелина гарантира дека тоа нема да се види преку.***** Нова Табела Со Големини **** * Големина...

Металната Столица На Дхп Колтон Со Седиште Од Дрво Од Брест Е последниот допир што и е потребен на вашат�

Топла јаворска завршница го открива богатото дрвено зрно на оваа рамка и квалитетната изработка...

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Тема : Универзално Вклопување Компас За Резервни Гуми Златен Лав Џунгла Капаци За Тркала Погодни за ДОД�

Среќен, среќенТоа Е Дизни со празник пресврт! Оваа симпатична Маица го прикажува омилениот глушец на ва�

Кухас Менс Тенк Топ БИЧ 3д Дигитални Печатени Рамо Обични Машки Маици Шарени Должина : Должина На Колков�

Електронски Проект Случај, Широка Примена Водоотпорна Самостојна Кутија Со Инструменти Отпорност На К�

Заден Поглед Резервна Копија Камера за Помош 957602 W000 Одговара за Hyundai Santa Fe Sport 20132016специфики : Материјал :

Што оди заедно со прекрасен капут направен од 101 Далматинец? Зошто, одлична црнобела перика! Оваа Перика

Големина : С Половината : 68см / 26.77" Колк : 92см / 36.22" Должина : 94см / 37.01" Големина : М Половината : 72см / 28.35" Колк

Внесете модерен стил во спална соба за тинејџери или декор за спална соба за гости со ретро детали и орг�

Зебрата На машкиот Бурчел Покажува Приказ На Флемен За Да Ги Почувствува Женките, Печатењето Во Кенија �

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 22платинг : Родиумстоун

[Висококвалитетен Материјал] 5 Комплети За Вежбање За Жени Е Изработен од 90% Полиестер + 10% Спандекс, Мек, �

Карактеристика : Материјал : Силиконски ТПУ (Термопластичен Полиуретан)Флексибилен, издржлив и мазен На

Колекцијата Кенеди содржи еклектични, минималистички дизајни ткаени во меки, неутрални бои Купот е мек,

Замена На Почетни Компоненти 3363394 Пумпа За Машина За Перење За Кенмор / Sears 11082682620 Мијалник ве Молиме зап

Фабрика За Пури, Индијанаполис Инд Момчиња во преден план Печатење на постер (18 х 24) ќе направи совршен д�

Please wait...