0
clear
  • Сунсонг Сунѓер Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието
  • -20%
  • -20%
Сунсонг Сунѓер Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието

Сунсонг Сунѓер Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цревата За Склопување На Цревото За Притисок На Серво Воланот ги надминуваат оригиналните стандарди за изведба на опремата со максимален работен притисок од 1.500 psi рејтинг на пукнат притисок од 8.700 psi и цврстина на истегнување од 1.600 фунти. обезбедување исклучителна издржливост и долг живот. Сите цевки се произведени од висококвалитетен челик и галванизирани со цинк слој кој обезбедува супериорна отпорност на корозија и ' рѓа против елементи како што се висока влажност, сол на патот, вода и нечистотија. Секое црево е прецизно дизајнирано за точно вклопување и вклучува загради, држачи, приклучоци за прекинувачи, топлински штитови, чаури и заштитни ракави, како што е потребно за да се осигура дека сите делови што се носат се вратени во првобитната состојба. Секое црево е подложено на тест за обезбедување квалитет под висок притисок пред да ја напуштите фабриката, обезбедувајќи непроблематична инсталација и работа на вашето ново црево.

Главните својства

Избор на купувачот

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Црвена Површина Килими, 8 "х 12"...

Елаинили Модни Панталони За Жени Ноќта На Вештерките Обични Панталони Со Печатење Од Тиква Памучни Пан�

Џенифер Пуг претставува зачудувачко Златно Украсено Дрво од 16х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно М�

Обичен V Вратот Спиење Кошули Краток Ракав Прашина Сина Плус Големина Ноќници И Кошули ЗА СПИЕЊЕ 2xl (16) Ог

19641984 Форд Мустанг Долг Зрак И Средно Светло Сијалица Белешки Стандардни Запечатени ЗрацистандардниЕди

Маркус Прајм претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма�

●Материјал●Полиестер.Секојдневно и удобно носење.①Карактеристики : Обични Блузи, Краток Ракав, Тркал�

Овој Unisex vвратчиста на врвот има пристрасност на вратот во боја и лев џеб на градите Поставени ракави и д

Тушичка врата со база и полици Ove Decors бесконечен 38 in Комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање

Мојот природен еко заби е совршен избор при заби што смирува и стимулира болни непца Ангажирање, лесен з

Оваа прекрасна шарена Квебек Сити, јас платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на

✿ Небиолошки подарок за картички за ќерка и накит Овој деликатен ѓердан на небиолошка ќерка го каракте�

Зрачи со младешка и трендовска атмосфера, совршена за татковци кои остануваат во тренд!.Повод : Секојдне

Овој клин во стил на сандали е совршен нов додаток на вашиот летен плакар Колекцијата Trayle Wedge by Journee има о

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Reebok Women's Reset Tennis Skort со џебови ќе биде дел од вашата нова опрема за вежбање! Направено од основен материја�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Овие комплети за спиење на девојчиња од ellелифиш Девојки доаѓаат во забавни разнобојни отпечатоци...

Универзалната ставка вклучува решетки за 2 "сабвуфери Изработено од пластичен материјал, добро абење и �

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Тешко е да се победи вредноста на овие одлични панталони за мажи од Georgeорџ Елегантни линии, јамки на рем�

Големина : С Биста : 6878см / 26,730,7" Половината : 6476СМ / 25,229,9" Големина : М Биста : 7080см / 27,531,5" Половината : 6678СМ /

Додадете исклучителна удобност на кое било место каде што седите со поставениот дел од столчето за мемо

Стилизирајте го или стилизирајте го со овој страничен Zip Western Bootie во Silver Metallic за дополнителен Sass на Faux Stack

Слој над или под оваа худи со полузип од бесплатното склопување со вистинска мешавина на топлина, стил и

Карактеристики : *Солиден и лесен за употреба, тоа е вашиот добар асистент за работа и живот.*Прецизно пр�

Прославете го вашиот прв Божиќ како „г и г ѓа “ Со еденнаеден вид, персонализиран украс на дрво Овој уни

Овој меѓународен тренд на Fortnite Photographer Wall постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнич

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Ексклузивно Семејствољубовна продавница доо Новина маица е дизајнирана и печатена во САД Удобно е, леж�

Please wait...