0
clear
  • Рејв Мега Држете Спреј За Коса, Заштита Од Сите Временски Услови Со Формула Засилена Со Витамин, оз
  • -20%
  • -20%
Рејв Мега Држете Спреј За Коса, Заштита Од Сите Временски Услови Со Формула Засилена Со Витамин, оз

Рејв Мега Држете Спреј За Коса, Заштита Од Сите Временски Услови Со Формула Засилена Со Витамин, оз

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лак за коса, 4x мега, Без Мирис, Климашилд, Аеросол 11 МЛ Долготрајно држење. Цврста контрола на стилот. Сега Со Климашилд за дополнителна заштита од влажност. Држете го вашиот стил дожд или сјај. Потписот ја држи вашата љубов во комбинација со новата формула против влажност, РЕЈВ Со Климашилд ја одржува косата на место и вашиот стил под контрола. Формула засилена со витамин лесно ја условува косата и го зајакнува телото, без да биде вкочането или лепливо. Заклучување разлетување. Заклучување во стил. Создаден Со Технологија За Климашилд, РЕЈВ сега не само што обезбедува издржливо држење што го очекувате и за кадрава и за права коса, туку обезбедува и максимални перформанси при високи влажни услови (до 90% релативна влажност), како и го минимизира ефектот на статичкиот електрицитет. Бидете подготвени за она што мајката природа го фрла вашиот пат - дожд или сјај - во топло или ладно време. Не содржи ЦФЦ. Долготрајна Контрола На Цврстиот Стил на Држење : РЕЈВ 4х Мега Лак За Коса Без Мирис обезбедува потпис што го сакате во комбинација со технологија против влажност за да ја одржите вашата коса на место и вашиот стил под контрола. Заштита На Сите Временски Услови : Држете го вашиот стил дожд или сјај. Ја одржува косата на место со долготрајно, 24-часовно држење, така што ќе бидете подготвени за се што мајката природа ќе ви го фрли патот во топло или студено време. Заклучете Го Разлетувањето, Заклучете Го Стилот : Формулирана За кадрава или права коса, Технологијата За Климашилд го заклучува разлетувањето со дополнителна заштита од влажност за да обезбеди издржливо држење што го очекувате. Формула Засилена со витамин : лесно ја условува косата и го зајакнува телото со витамини Е и Ц без да биде вкочането или лепливо. Без парабени, без фталати и БЕЗ сулфати.

Главните својства

Избор на купувачот

Хадсон Бебе пријатно кадифено ќебе е супер меко, топло и пријатно ќебе за бебиња што ќе го додадете во ра

Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање.Секој знак е направен по н

Каролини Богатства CK5812 SN Австралиски Териер Љубов Леплива Белешка Носителот, Црвена, Голема, мултиколи�

Каролини Богатства 8144Килим Рак Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 Х 27", разнобојни Уметнички Дела на подо�

Заштита на Целото Тело : Изработена од висококвалитетен силикон, нашата футрола за телефон обезбедува с

Со недооценени палети и дизајни на аловер, Килимите Во Колекцијата Могул ќе донесат безвременска софис�

Оди по летаат топки на надворешната трева Со А700 12.5" Надворешна ракавица Црна и русокоса кожа со полно зр

Глам до вашиот изглед со Овој Стерлинг сребро 0.75 кт вкупна тежина аметист пасијанс прстен...

Ви благодариме за разбирањето и поддршката! 1pc x Мажите Панталони Стандардна Испорака : 1025 дена;Забрзана

Соло Чаша за Пиење За Еднократна Употреба Бела Пластика 4 мл 1000 Кт 374В2050 соло хартиени топли чаши се токм�

Обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќинство и материјали...

Нашиот телефонски број е на секој производ! Мелиса и Даг Природна Игра Џиновска Подна Загатка : Под Море�

Име На Моделот на уредот : Macbook Pro 15инчен Со Приказ На Мрежницата (20122015) Со Филтри За Приватност од 3м Злато

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Редовно в�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Враќање На ЏедајЦрвениот Преглед Илустрација Ѕид Постер �

Дете Дете Бебе Девојки Летен Фустан За Шиење Виножито Фустан Принцеза Фустан Без Ракави Моден дизајн, 100

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување на клиенти со здрави, еколошки, лесни за употреба, вис�

Тио Начо ултра хидратациониот систем со Пакет пакет од органско кокосово Масло вклучува Шампон, Регене�

Достапно во неколку лесно затемнети нијанси, помага усните да бидат помеки, порозови и поздрави...

Машките спортски панталони се, погодни за кожата и дишат, густа ткаенина, преголеми, меки и удобни, дишат

Иновера преработените касети со мастило нудат висококвалитетна, ниска цена алтернатива на касетите со

LED Пејзаж Светилки, Заштеда На Енергија G9 LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110140 VSpecification : Точ

Please wait...