0
clear
  • Магнат, Единствен Тепих Со Рачни Јазли-Портокал, 8' 1 10' 0
  • -20%
  • -20%
Магнат, Единствен Тепих Со Рачни Јазли-Портокал, 8' 1 10' 0

Магнат, Единствен Тепих Со Рачни Јазли-Портокал, 8' 1 10' 0

DEN 4128.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со недооценени палети и дизајни на аловер, Килимите Во Колекцијата Могул ќе донесат безвременска софистицираност во секоја просторија. Под влијание на спектарот на турски, Индиски и персиски дизајни, занаетчиите кои рачно ги плетат овие волнени килими ја потопуваат изработката и трајните традиции во секое парче. Како Да Го Поставите Вашиот Тепих : . Отстранете ја амбалажата и расукајте килим на земја - препорачуваме да се спарите со подлога за тепих за да го задржите предметот на место. Израмнете го килимот со ставање тешки предмети на рабовите. Килимот треба да се израмни во рок од неколку дена. Како Да Се Грижите За Вашиот Килим : . Редовно вакуумирајте (без бар за тепање). Ова ќе помогне да се намали секое потенцијално пролевање што може да се случи. Ротирајте го килимот на секои неколку месеци за рамномерно распределување и зголемување на долговечноста. Избегнувајте да внесувате течност на тепихот. Исчистете ги малите истури веднаш со размачкување со чиста, сува крпа. Секоја течност има потенцијал трајно да го оштети килимот. Препорачуваме да користите само професионален чистач за длабоко чистење на вашиот килим. Произведено во Пакистан. Изработени од 100% Волна..Стандардна Големина : 8 Х 10 Конструкција : Рачно Заврзана. Категорија : Традиционални. Детали За Моделот : Цветни. Американска Димензија : 8' 1 "х 10 '0". Мајстор КПИ : 256 Јазли. Тип На Килим : Област Килим. Форма : Правоаголник. Колекција : Магнат.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој часовник „Дизни замрзнати Елса“ и „Анарска девојка“ на девојчињата на девојчињата има реверзиб�

Следете ја температурата на отворено и донесете ја личноста во вашиот градинарски простор со овој терм�

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна д�

Поставете го или облечете го самостојно, во секој случај, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен б�

Покажете ја вашата фигура и стил со заоблени фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара Овој пар и�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини, оваа подготве

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Инспириран од класичен стил на куќа, Товите домови и градини Лоуел 3 фиока комбинираат шипки инспириран�

Пристигна вашиот следен врв на датум! Дизајнирано со трендовски детали и вклопување во фигура, без гран�

Голем капацитет 1,7 литри БПА Бесплатно без безжичен автоматски и варички сув заштита од не'рѓосувачки ч�

Инженерски за да добиете повеќе милји од вашето возило, собранието на патоказот ги вклучува сите потреб

Вашиот млад човек ќе биде на врвот на играта за глава, кога ќе ја имаат оваа основна капа за прилагодувањ

Овој удобен пуфер отпорен на вода во должина на средината на бутот е направен со поли полнење...

Уметник : Georgeорџ Брукшавсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Главни места 28,75 "Вештачко цвеќе, дахлија, жолта боја украсете го вашиот дом со овој прекрасен мејнстрим

Уметник : Red Atlas Designs Subject : Map Style : Anitique Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уме

Земете го вашиот стил на џемпер нагоре во апсолутно познатиот џемпер за ракав од органаза Орнаментиран�

Симбол на вашата вечна посветеност, овој моден прстен е шармантен изглед што таа ќе го сака Овој привлеч

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат, поставен за Mercedes Benz CL 2010 : Дизајнирано

Уметник : Wanda Mummsubject : Пејзажапелатива : Природно модерен проток Тип : Галерија обвиткано платно Арттис по

Еден пар сандали со лизгачи на Викторија? Гумениот ѓон додава стабилност Овој трендовски елегантен и ши

Тема : Пејзансл : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна уметно�

Спортска тркачка лента додава поп боја на нашите иконични затнувања Направено со лесен, издржлив кросл�

Willе ги обожавате овие машки боксерски брифи, направени од удобна ткаенина за истегнување и отпечатени с

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Please wait...