0
clear
  • За Dodge Caliber 2007- Светлината каки металик QJC база и чиста аеросол
  • -20%
  • -20%
За Dodge Caliber 2007- Светлината каки металик QJC база и чиста аеросол

За Dodge Caliber 2007- Светлината каки металик QJC база и чиста аеросол

DEN 7630.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја Мојата автоматска користи компјутерска опрема за мешање контролирана, квалитетни нијанси и врзива спакувани во аеросол со лесна употреба за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или дури и поголеми области. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. Конзерва за основно палто, уретан боја измешана со употреба на формулата OE за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, боја на основно палто бара горниот слој/чист палто. Обој ја мојата автоматска 1К и 2к чисти палта се отпорни на УВ. • Одлична боја на основно палто и чист палто во лименки од аеросол со спреј од 12 мл. • Испрскајте боја на тест картичка за да го видите натпреварот во боја пред да се пријавите на вашето возило. • Инструкции вклучени за Dodge. Калибар. 2007; 2008 година. QJC. Лесен каки метален. Еден основен палто од 12 мл аеросолкан. Аеросолот од една 400 мл (13,5 мл) може да исчисти палто. Вклучена картичка за тест во боја. Не прскајте боја на возило пред да ја тестирате бојата и техниката на картичката за тест во боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Ткаенината за брзо сушење може да се одржува удобна во текот на целиот ден Ребрестата ткаенина што се ко

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Една Нова Резервна Замена 12v Запечатена Зрак Сијалица која одговара на неколку Модели во следните Бренд

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Сребрен Тресок Нараквица Подарок Кутија : Овој Сребрен Удар Е

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни Колекц�

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

CSF a / c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние произ�

Автомобил / Dc Полнач Компатибилен ЗА Htc Желба 21 Pro (двојна USB Порта, вклучен Кабел За Полнење Податоци) Црн

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис р р.добар начи�

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Испреплетената геометрија и сивата палета на сива боја го прават Овој Ризичен Домашен Кетрин Це9526 Внат�

Томи бахама за Неа од Томи Бахама Е Цветен Овошен Гурмански мирис за жени Ова е нов мирис Томи бахама За �

Земете го Овој 7 ММ Engер Сече Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен за вашата дама и да ја направат денот пов�

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

Please wait...