0
clear
  • Адаптер За DVIGear DVI-3531a DVI3531a DVI-3551a DVI3551a Конвертор Скалер Видео-КОМПЈУТЕР AV-КОМПЈУТЕР НА HDMI DVI Опрема Кабел За Напојување Кабел Полнач
  • -20%
  • -20%
Адаптер За DVIGear DVI-3531a DVI3531a DVI-3551a DVI3551a Конвертор Скалер Видео-КОМПЈУТЕР AV-КОМПЈУТЕР НА HDMI DVI Опрема Кабел За Напојување Кабел Полнач

Адаптер За DVIGear DVI-3531a DVI3531a DVI-3551a DVI3551a Конвертор Скалер Видео-КОМПЈУТЕР AV-КОМПЈУТЕР НА HDMI DVI Опрема Кабел

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ИСПРАВЕН Адаптер За DVIGear DVI-3531a DVI3531a DVI-3551a DVI3551a Конвертор Скалер Видео-КОМПЈУТЕР AV-КОМПЈУТЕР НА HDMI DVI Опрема Кабел За Напојување Кабел Полнач Спецификации : AC влезен напон... 100-240vac (Глобална). Влезна фреквенција .....47-63хз. Струја НА наизменична струја (макс.) …….20а/230В. регулација На Линијата (целосно оптоварување)....±0.5%. Врв - до-врв бран....

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој меѓународен трендс, Даг, помфрит, постер за помфрит е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни

Доживејте луксуз и релаксација како никогаш порано со лежалката во Кембриџ Ова исклучително парче мебе

Откарете го зглобот со оваа елегантна минимална треска.925 Стерлинг сребрена треска со сафир / нано тирки

Чувајте го вашето мало девојче да се чувствува модерно со овие Garanimals Toddler Girls Girls Long Sneove Fashion Tees Направени

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Направено за сончеви денови пред, колекцијата Зора е затворен / отворен килим кој изгледа како ткаен сис

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уметник : Renoirsubject : People Style : ModernCentury Modern Product Type : Galleryзавиткано платно Арт Репродукции со високо квалитетн�

Сакаше : луксузно лежење Оваа џемпер од Terra & Sky има ласкаво детали за високониско ниво и Topstitch Изработена

Спортски стил кој е подготвен за сè! Сет на облеки од осум парчиња Хинд има сè што и треба за активен ден �

Светли, забавни бои со ладен дизајн создаваат приемник за привлечност за прекрасна мета Покажете го нег

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Please wait...