0
clear
  • Холштајн Делови 2абс Абс Сензор За Брзина На Тркала За Хјундаи
  • -20%
  • -20%
Холштајн Делови 2абс Абс Сензор За Брзина На Тркала За Хјундаи

Холштајн Делови 2абс Абс Сензор За Брзина На Тркала За Хјундаи

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Против заклучување На Сопирањето, Системите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ му овозможуваат на возачот да ја одржува контролата врз автомобилот во итна ситуација на сопирање. Системот ABS се потпира на сензори за следење на брзината на тркалото и комуникација со компјутерот ABS за да обезбеди идеални перформанси. Податоците од сензорот ABS му овозможуваат на компјутерот да ја балансира брзината на секое тркало за да спречи заклучување на сопирачките и избегнување опасни ситуации на лизгање. Холштајн се фокусира на користење само најквалитетни материјали, произведени според строги стандарди за резервен производ кој е навистина изграден за да одговара или да го надмине делот ОЕ. Линијата На Сензорот за Позиција на Брегаста Осовина холштајн има супериорна покриеност за домашни и увозни апликации. Повеќе од 200-дел броеви со над 90% северноамериканска резервна покриеност. Произведени со врвни материјали за да ги издржат елементите и да обезбедат правилна функција. Одговара Изберете : 2011-2014 ХЈУНДАИ СОНАТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

KMC Тркалата немилосрдно ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот со иновации и стил...

Проширете го складиштето во кујната со Стил Со Островот / Количката На Кујната Сорен Одликувајќи се со

Подгответе се за возбудлива акција и авантура Со Светот Јура! Овие акциони фигури се инспирирани од лик�

Патоказ 8700 Модел Бр : 2424.0081 УПЦ : 758306313118 Марка : Родмастер Земја на Потекло : Сад Патоказот 8700 Невидлив Соп�

Овие Трендови Меѓународни Девојки Го Водат Светот! Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, ра�

Зафатен живот бара поддршка сигурен градник Овој Плод На Женскиот Градник За Маици За Разбој е лесен за

* Пренослив* комплет намотан кабел со 6 светла може да се протега до 25 стапки* комплетите со намотан кабел

ЗАВИСНИК ЦРН 18Х9 6Х120 +12мм Раселин 942БЗАВИСНИК 18" Леано Алуминиумско Тркало, ЗАВИСНИК ЦРН 18Х9 6Х120 +12мм Цврс�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаТрилогија Бран Ѕид Постер е дизајниран со висок квали

Прима МаркетингСпасување Област Колекција Комплет Совршена хартиена подлога за картички, бележници, б�

краток опис НЕ е достапен ЈАСЕН ИЗГЛЕД за непречен поглед, со неспоредлива оптичка јасност и транспарен

Екстремно Движење На Ли Мажи Атлетски Жан за момчето во движење, не гледам подалеку од Екстремното Движ�

КРАЈ ASM, STRG LNKG ВРАТОВРСКА ПРАЧКА OTR Управување Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја :

Please wait...