0
clear
  • Курт Адлер 7-Метарски Претходно Осветлен Бор Со Јасни Светла
  • -20%
  • -20%
Курт Адлер 7-Метарски Претходно Осветлен Бор Со Јасни Светла

Курт Адлер 7-Метарски Претходно Осветлен Бор Со Јасни Светла

DEN 2239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уживајте во 7 стапки. Точка бор Целосна Претходно осветлена Елка со својот класичен дизајн На Новогодишна елка. Ова имитирачко борово дрво има реален изглед и е погодно претходно осветлено. Само додадете ги вашите уникатни украси како што ви одговара.За Курт С. Адлер Ад.Приказната За Курт С. Адлер Ад. започнува по завршувањето на ВТОРАТА Светска Војна кога Г-Дин Адлер се обиде да извезува општа стока. Бизнисот растеше, А Европските економии цветаа така тој го сврте својот фокус кон увозот. Орнаменти беа понудени од 1950-тите, а убави, рачно изработени ангели од Источна И Западна Германија најдоа ентузијастичка публика во Америка. Адлер ја прошири линијата до стаклени украси од Чехословачка, висечки украси на Таванот Од Германија и минијатурни светла од Италија.Следната деценија, Адлер започна да увезува празничен декор од Далечниот Исток. Шарените снежни глобуси и другите анимирани предмети станаа омилени на колекционерот. Во 1980-тите и 90-тите години, Беа воведени Фабриче дедо мраз, оревокршачи и други колекционерски предмети. Неодамнешните додатоци вклучуваат аниматроника, дрвја со оптички влакна, интерактивни календари за доаѓање и синхронизирани музички украси. Изработени од пвц, метал и стакло. Претходно осветлени со 350 ул наведени јасни блескаво светла. Вкупно 1.026 совети. 46-инчен обем. Вклучена е метална основа.

Главните својства

Избор на купувачот

M1 MB0161301 3 D MAXpider MERCEDESBENZ MLCLASS (W164) 20062011 KAGU СИВА СТОЕЧКА КАРГО ЛАГЕР МЕРЦЕДЕСБЕНЦ МЛКЛАСА (W164) 20062011 KAGU СИВА СТО

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДоктор ОктоподНеверојатен Спајдермен #20 Ѕидниот Постер е диз

Регенератор : овој шампон протеини кои работат за да ја задржат влагата заклучена во секое влакно, доде�

Деним направено како што треба Широките фармерки на слободното склопување се направени со допир на ист�

Пирамида Америка е водечко производство, дистрибуција и издавачка куќа на нацијата од март 2006 година Ни

Облечете го вашето возење за да ја претставувате вашата вистинска личност и интереси со капакот на седи

Оваа ајкула трио врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуци

О момче! Оваа графичка маичка за печатење на Mickey Mouse за јуниори има забавен и шарен дизајн, што го прави з�

Намајли хипстер бикини од дното од социјалниот ангел ставаа масен вртеж на вашиот костим за капење подг

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа лажица е одлична за пастрмка, лосос, сенка, скратено и повеќето други риби од слатководни риби Акци�

Комплетот „Тим за соништа“ на „Рибок“ „Тим за соништа“ го прави подготвувањето лесно и стилски Овие

Донесете допир на природата во вашиот дом со оваа IDG совршена перница во затворен простор Направено е со

Симболот На Жената Чудо Кејп Ќе ве натера на чекор од тоа да станете вистински Амазонски Воин Остатокот

Чекор во ова, без граници, сјајни ленти, флоп за јуниори и сигурно ќе заблескате Ниво на ниво од секојдне�

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

Викерман 6' Бел Сјај Бери Вештачки Божиќ Венец Отворено Оваа сјајна бери венец е совршен додаток за ваша�

2pk компатибилна алтернатива за замена на Samsung MLTD105 L со висок принос на црна ласерска тонер кертриџ за упо

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој црно бел летен хексапих е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција Се состои

Gildan Mens Aquafx Performance Performance маица без ракави Оваа 100% вртено полиестерска маичка без ракави има мекост на пам

Време е Морфин! Надградете ја вашата колекција на графички маици со повратни информации од 90тите години

Додадете софистицираност во вашиот домашен декор Со Ексклузивните Домашни Завеси лоха плетенка јазиче

Please wait...