0
clear
  • Ноќта на вештерките со целосна пластична маска за кловн, по пат да славиме
  • -20%
  • -20%
Ноќта на вештерките со целосна пластична маска за кловн, по пат да славиме

Ноќта на вештерките со целосна пластична маска за кловн, по пат да славиме

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дали сакате да ги исплашите вашите гости како психотичен кловн на забавите за Ноќта на вештерките? Начинот на славење на Ноќта на вештерките Унисекс, целосна маска за кловн, за возрасни, е сè што ви треба! Тој е дизајниран со лесна пластика и LED-управувана со 2 x AA батерии. Достапни се три различни светлосни ефекти : стабилно блескаво, сјајно трепкање и брзо трепкање. Соберете ја оваа застрашувачка маска за кловн со полно лице со три LED функции за осветлување за да го завршите изгледот на плашливата забава. Материјал : 100% пластика. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маска со LED прекинувач и 2 x AA 1,5 V батерии. Големина : Една големина одговара на повеќето возрасни и тинејџери. Карактеристики : Еластизиран опсег; Стабилни блескави, бавно трепкање и брзо трепкачки LED ефекти. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Не користете ако е алергичен на латекс или амонијак. За тинејџери и возрасни на возраст од 14 години и нагоре . Ноќта на вештерките со целосна пластична маска од ЛЕР Кловн од пат до славење.

Главните својства

Избор на купувачот

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис р...

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M 2 SSD Со PCIe Адап�

Компатибилен Со Acura / Integra, 1.8 L VTEC, Црна јакна;Инженер од внатре кон надвор, 8.5 нуди се што некогаш сте сакал

Каролини Богатства BB6081 RUG Велигденски Јајца Briard Црна Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколира�

Од комплетни комплети алатки до практични инструменти, при рака има разновиден асортиман, подготвен да

Кремот за очи содржи колаген, ја храни и штити областа околу очите, ја навлажнува и осветлува кожата на о

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Материјал : Полиестер 2 За женска долна облека, постојат опции како машки шорцеви, беспрекорна долна обл�

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Автомобил / Dc Полнач Компатибилен ЗА Htc Желба 21 Pro (двојна USB Порта, вклучен Кабел За Полнење Податоци) Црн

Please wait...