0
clear
  • Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум обложен и Вермеил вкрстен приврзок со ланец на кабел Форзантина
  • -20%
  • -20%
Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум обложен и Вермеил вкрстен приврзок со ланец на кабел Форзантина

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум обложен и Вермеил вкрстен приврзок со ланец на кабел Форзантина

DEN 200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инспирирајте го вашиот изглед со овој прекрасен ѓердан за вкрстени приврзоци. Прикажувањето на впечатливиот жолт Вермеил го обложува ова сребро, приврзокот од 26х16мм има привлечен изглед и го суспендира од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот. Покажете ја својата вера на уникатен и стилски начин со овој ѓердан. Метална тежина : 2,49 грама со синџир од типот : Финхејн Стил : Форзантина кабелски синџир Тип : Крст приврзок Вермеил-позлатена со димензии на кауција : 26мм x 16mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidflat backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Италија Стерлинг сребро, полиран, рамен грб, цврст, жолт Вермеил, пролетен прстен.

Главните својства

Избор на купувачот

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Компатибилен Со Acura / Integra, 1.8 L VTEC, Црна јакна;Инженер од внатре кон надвор, 8.5 нуди се што некогаш сте сакал

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Економична опција која ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ Mevotech GEV236 Управување Вратоврска

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни...

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

Свесност за менталното Здравје Храбар и Силен Ползавец За Новороденчиња, со зелени срца и стрели...

Please wait...