0
clear
  • Терабанд вежба мат, 24 75 1
  • -20%
  • -20%
Терабанд вежба мат, 24 75 1

Терабанд вежба мат, 24 75 1

DEN 879.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Душеците за Вежбање theraband® се дизајнирани со нов и подобрен материјал за да обезбедат максимална амортизирана поддршка за удобни вежби на подот и да помогнат во заштитата од повреди. Изработена од полиетилен со висока густина, лесен не-пвц материјал, површината слична на ткаенината на душеците е водоотпорна, отпорна на абење и дизајнирана за повторувачка употреба од физиотерапевти и во фитнес клубови. Лесно за нега, тие се перат со сапун и вода. Тие исто така вклучуваат претходно дупчени висечки дупки и две еластични ремени за лесни опции за складирање. Theraband® Душеци За Вежбање доаѓаат во шест варијанти, сите 75 " долго. Со две различни нивоа на дебелина, подебелите душеци обезбедуваат повеќе перничиња за апликации за рехабилитација и потенки душеци кои обезбедуваат алатка за рутинска фитнес работа. Две различни ширини се достапни во најчестиот Корисник-Најпосакувана? големини, со најшироки душеци добро прилагодени за употреба со топчиња за вежбање. Секоја големина е достапна во сина и зелена боја. 24" х 75" х 1" - зелена терабанд вежба мат, 24 "х 75 " х 1", зелена.

Главните својства

Избор на купувачот

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете Овие тер

Tootsie Roll 4PK овошни миризливи меурчиња Tootsie Roll 4PK овошни миризливи меурчиња Децата ги сакаат миризливите ме

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Nissan Juke 2015 : Дизајнирано при

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Please wait...