0
clear
  • Вик Фирт Т Американски Прилагодено Тркало Тимпани Чекани
  • -20%
  • -20%
Вик Фирт Т Американски Прилагодено Тркало Тимпани Чекани

Вик Фирт Т Американски Прилагодено Тркало Тимпани Чекани

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие шест модели го одразуваат педесетгодишното искуство На Вик Како Соло Тимпанист со Симфонискиот Оркестар во Бостон. Секој чекан е свртен од едно парче карпест јавор, што го елиминира јадрото што може да штрака и потребата за мијалник за завртки за да ја зацврсти главата. Заедно со тркалезни беспрекорни глави, тие произведуваат поголеми и посветли звуци. Чеканите со Тркала т2 Се многу меки и идеални за меки ролни, легато потези и најбогати звуци. Глава : 1 3/4 "Должина : 14 1/2" Вик Фирт Т2 Американски Прилагодено Тркало Тимпани Чекани.

Главните својства

Избор на купувачот

Работа или дружење? Loveе го сакате изгледот и чувството на перформансите на атлетските дела Каприс...

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање Пакувањето и

Регенератор : овој шампон протеини кои работат за да ја задржат влагата заклучена во секое влакно, доде�

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Кога се сомневате, одете голи Подгответе се да се лизнете во нешто заводливо Со Течен Кармин За Долна Об�

Додадете софистицираност во вашиот домашен декор Со Ексклузивните Домашни Завеси лоха плетенка јазиче

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Светло розова завршница преку точки од хобнил Класика за секој дом! Сивиот силиконски сад седи на метал�

Џек ричесон арматурната жица ја создава структурата што ја одржува скулптурата заедно и обезбедува рам

Gildan Mens Aquafx Performance Performance маица без ракави Оваа 100% вртено полиестерска маичка без ракави има мекост на пам

Дополнителни Слушалки само За инфрацрвен стерео ТВ асистиран систем за слушање Мора да има базна едини�

35 Галон Гориво Кади Никогаш не заостанувај Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пум�

Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100 проценти памучни фланелни чаршафи Достапни во �

Лас Вегас е фатаморгана во пустината за милиони луѓе кои ја посетуваат секоја година Оставете Му на Erк д

Едноставно микробранова печка за топла употреба или ставете во замрзнувачот за долготрајна ладност...

Овој месинг вентил за месинг на месинг на вентил со средна линија е идеален избор за контрола на проток �

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1,7 мл И Млеко за Разубавување на Телото од 2,5 мл Џадоре

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја Оваа акција по�

Обожавајте ја едноставноста и елеганцијата со овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати...

Уметник : Елизабет УрхартСубјект : Флоралстил : Тип на модернопродукција од средниот век : Галерија обви�

Поли плетената лента и флексибилните заби на серпентина го прават овој патент идеален за детска облека,

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена индивидуалноконфигурација : Машки Терминал со 4 Краци;

Жицата за звучници за врски е специјално дизајнирана за аудио апликации од висока класа за да обезбеди �

СР 75Џип Trachawk Реплика Тркала Опис •Големина : 20x10 Офсет : 50 Шема На Завртки : 5x5 •Леано Алуминиумско Тркало

Викерман 6' Бел Сјај Бери Вештачки Божиќ Венец Отворено Оваа сјајна бери венец е совршен додаток за ваша�

Затоа што „Еј, гледај го ова!“ е начин на живот Суштинската патика на Naya Sneaker на Stride Rite е стилизирана за н

Студениот ден не одговара на Качулката Од Руно На Рибок Изработена од премиум руно, оваа качулка е супер

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Please wait...